Remis z Turkiem

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem był  MKS „TUR” Turek. W I połowie spotkania, wyraźnie dominowali piłkarze z Turku. Jednakże po mobilizującej przerwie, Lechia przejęła inicjatywę. Mieliśmy przynajmniej dwie szanse na objęcie prowadzenia. Pierwszy przed szansą stanął Kubiak, a później z 15 metrów próbował Szymczak. Niestety obudwoje nie pokonali „tureckiego” bramkarza. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0

Oto podstawowy skład w którym wystąpiła nasza drużyna. Holewiński, Matysiak, Cyran, Dolot, Milczarek, Nowacki, Szymczak, Kowalski, Kubiak, Król, Rakowski. Z ławki rezerwowych poderwali sie rownież Grudziński, Turek, Stańdo, Lewandowski, Gauger, Tonowicz, Uzoma, Petricevic. W meczu zagrał również Chchuła. Bramkarz, którego oglądaliśmy już w barwach Lechii.

Kolejny mecz RKS-u odbędzie się w  Kleszczowie o godz. 15:00 Przeciwnikiem będzie tamtejsza „Omega”.