Radosław Siejka przeprowadził prelekcję o przepisach

Pokaż wszystko

Radosław Siejka przeprowadził prelekcję o przepisach

Środa była dla piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki bardzo intensywna. Po przedpołudniowym treningu zielono-czerwoni odbyli oficjalną sesję zdjęciową, a zaraz po niej udali się na spotkanie z Radosławem Siejką – asystentem międzynarodowym z Wydziału Sędziowskiego Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, który przeprowadził szkolenie z zakresu przepisów na nowy sezon 2017/2018.

Prelekcja była poświęcona omówieniu zmian w przepisach wprowadzonych przez UEFA przed nowym sezonem. Radosław Siejka w fachowy sposób szczegółowo omówił wszelkie sporne sytuacje, a w międzyczasie odpowiadał na pytania zawodników. Przytaczanym problemom towarzyszyły przykłady wideo ze światowych boisk. Piłkarze z zainteresowaniem słuchali prowadzącego i momentami czynnie brali udział w dyskusji. Szkolenie można uznać za bardzo pomocne i przydatne.

W imieniu Zarządu KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki składamy serdeczne podziękowania prezesowi Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adamowi Kaźmierczakowi, przewodniczącemu Składu Zarządu Kolegium Sędziów Piotrowi Brodeckiemu, a w szczególności sędziemu Radosławowi Siejce za pomoc w organizacji oraz profesjonalne przeprowadzenie spotkania szkoleniowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *