Radosław Makowiecki poprowadzi mecz z Turem

Pokaż wszystko

Radosław Makowiecki poprowadzi mecz z Turem

Znamy nazwisko sędziego głównego najbliższego meczu Lechii Tomaszów Mazowiecki. Niedzielne spotkanie zielono-czerwonych z Turem Bielsk Podlaski poprowadzi Radosław Makowiecki z Wydziału Sędziowskiego Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 11:00.

Arbiter z Ciechanowa spotkania w III lidze prowadzi już od dwóch sezonów. W sezonie 2015/16 rozjemca gwizdał spotkania w III lidze łódzko-mazowieckiej, a rok temu w I grupie III ligi. Do tej pory Radosław Makowiecki sędziował tylko jeden mecz z udziałem zielono-czerwonych i to właśnie z Turem w Bielsku Podlaskim, który Lechia wygrała 2:0. Rozjemca po żółte kartki w tym pojedynku sięgnął trzy razy. Sędzia piłkarzom z Bielska Podlaskiego sędziował dwa razy. W 2. kolejce beniaminek przegrał w Łowiczu z Pelikanem aż 1:6, a w drugim wspomnianym wcześniej przegrał z Lechią.

Dla Makowieckiego niedzielny mecz będzie ósmym w tym sezonie. Jak na razie napomniał zawodników aż trzydziestoma żółtymi kartkami i ukarał dwiema czerwonymi. Podyktował do tego tylko jeden rzut karny.

1 Komentarz

  1. snarki pisze:

    Trzeba będziue trzymać nerwy na wodzy, bo nawali kartek jak opętany…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *