Przygotowania piłkarzy zgodnie z planem

Pokaż wszystko

Przygotowania piłkarzy zgodnie z planem

Do startu ligowych rozgrywek rundy wiosennej coraz bliżej. Przygotowania Lechii Tomaszów Mazowiecki idą zatem pełną parą. Jak się okazuje wszystko przebiega zgodnie z planem i do tej pory wszystkie założenia udało się w pełni zrealizować. Ważne jest również to, że wszyscy zawodnicy są zdrowi i nie narzekają na urazy.

Kolejny tydzień przygotowań powoli dobiega końca. Zielono-czerwoni we wtorek wrócili do zajęć i odbyli do tego czasu już dwie jednostki treningowe. Obie odbyły się na boisku. W środę mimo złej pogody w naszym województwie i co za tym idzie szalejącego wiatru i gwałtownych opadów deszczu piłkarze odbyli normalny trening. Miał on głównie charakter wytrzymałościowy. Wbrew wcześniejszym spekulacjom w tym tygodniu lechistom nie dojdą dodatkowe zajęcia. Zarówno w czwartek jak i w piątek Lechia będzie trenować raz dziennie.

Jak zapewnił trener Grzegorz Dziubek zawodnikom zła pogoda nie przeszkadza. Zespół zgodnie z planem przygotowuje się do ligowej wiosny i wszystkie zajęcia realizuje według wcześniej określonego harmonogramu. Tydzień przygotowań tradycyjnie zakończy spotkanie kontrolne. Tym razem nasz zespół zagra w sobotę 25 lutego o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnię przy ulicy Nowowiejskiej z czwartoligowym KS Paradyż.

1 Komentarz

  1. snarki pisze:

    Coś mi się wydaje że tych treningów wytrzymałościowych i siłowych troche za dużo.
    Żeby naszych chłopkaów chciały nogi nosić….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *