Przedstawiciele Lechii na Forum Polskiego Futbolu

Pokaż wszystko

Przedstawiciele Lechii na Forum Polskiego Futbolu

W ubiegłym tygodniu w Warszawie odbyło się Forum Polskiego Futbolu, w którym wzięli udział m.in. prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek, minister sportu i turystyki Witold Bańka oraz goście z Polski i zagranicy, którzy debatowali nad przyszłością polskiej piłki. Wśród zaproszonych osób byli przedstawiciele naszego klubu.

Forum Polskiego Futbolu było poświęcone strategii rozwoju polskiej piłki nożnej, organizowanego pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki przy współpracy merytorycznej z European Club Association (ECA), Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Ekstraklasą.

Forum to pierwsza w Polsce tej rangi konferencja z udziałem najważniejszych osób mających wpływ na rozwój polskiej piłki nożnej oraz ekspertów zagranicznych, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami, wiedzą i pomysłami. Lechię Tomaszów Mazowiecki reprezentował m.in. prezes Michał Goździk.

To prestiżowe wydarzenie skierowane do czołowych przedstawicieli świata futbolu, sportu, biznesu, instytucji publicznych, samorządów oraz mediów w Polsce. Celem Forum była dyskusja na temat sytuacji polskiej piłki nożnej i wypracowania spójnej strategii jej rozwoju w kolejnych latach w oparciu o polskie i europejskie doświadczenia.

Źródło: forumpolskiegofutbolu.pl

1 Komentarz

  1. kibic pisze:

    Goździk!? nadaje się tylko do tego, aby mecze u siebie (Tomaszów Mazowiecki) były o 11 rano w niedzielę, co powoduje w meczach rozgrywanych u SIEBIE! tylko 3 pkt. po 3 remisach i jednej porażce, natomiast na wyjazdach mamy tych punktów 10(żadnej porażki) wiec może to mu wklepali do głowy, że nie ma sensu organizować meczów w niedziele rano, dziekuje
    KIBOL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *