Polonia pokonana w sparingu!

Lechia II Tomaszów – Polonia Rokiciny

Skład Lechii: Kruk(70’ Sulgostowski) – Pełka(46’ Michał Żerek), Lusek, Goleń, Jędryka – Rajski(46’ Świątek), Przedbora, Łazowski,  Męcina(72’ Pełka) – Gampka(46’ Makowski), Wyszkowski

W sobotę o 14 drugi zespół Lechii, na sztucznym boisku grał z zespołem Polonii Rokiciny. Pierwsze 20 minut meczu dosyć wyrównane, bez lepszych sytuacji bramkowych. Właśnie w 20 minucie Wyszkowski lobuje bramkarza przyjezdnych i Lechia wyszła na prowadzenie. Otworzył się worek z bramkami, bo już w 31 minucie pod polem karnym przeciwnika piłkę przejmuje Gampka, podaje do Wyszkowskiego, a ten zdobywa drugą bramkę. Minutę później piłkę prostopadłą posyła Przedbora i Gampka podwyższa wynik na 3-0. Wynik do przerwy ustalił Wyszkowski, który w 35 minucie, po dograniu Pełki, kompletuje hat-tricka. Po 45 minutach 4-0.

Po przerwie było więcej sytuacji strzeleckich z obu stron boiska. Jednak częste wrzutki Tomaszowian nie zawsze dawały efekt bramkowy. Dopiero w 60 minucie udało się Łazowskiemu wykończyć akcje po podaniu Przedbory i zdobywa piątą bramkę dla Lechii. W 68 minucie w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie i tracimy bramkę po błędzie w defensywie. Kilka minut później zostały ostudzone zapały gości, bo bramkę na 6-1 zdobył Przedbora, po indywidualnej akcji po skrzydle. Pod koniec meczu straciliśmy bramkę, która ustaliła wynik meczu na 6-2.