Podziękowania dla kibiców Lechii!

Pokaż wszystko

Podziękowania dla kibiców Lechii!

Powoli opadają emocje związane z hitowym meczem Lechii Tomaszów Mazowiecki z Widzewem Łódź. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka byli bardzo bliscy wywiezienia z Łodzi cennego i historycznego zwycięstwa, ale i tak pokazali się z bardzo dobrej strony. Podobnie wyglądało to ze strony kibiców, którzy na każdym kroku okazywali swoje wsparcie.

Fani Lechii długo mobilizowali się na to spotkanie. Przed wyjazdem piłkarzy do Łodzi wywiesili przed budynkiem klubowym specjalny transparent z hasłem: „Łatwiej wierzyć w siebie, gdy wierzy w Was ktoś drugi” i głośnymi okrzykami oraz śpiewami pożegnali zawodników. Po przyjeździe na stadion Widzewa i wejściu na sektor od razu zaznaczyli swoją obecność wywieszając wizytową flagę oraz głośno intonując kibicowskie pieśni. Przez całe spotkanie zachowywali się wzorowo, często starając się głośnym dopingiem mobilizować tomaszowian do gry. Po powrocie lechistów pod budynkiem klubowym wszyscy kibice przywitali ich gorącymi brawami oraz śpiewami, dziękując tym samym za walkę.

W związku z tym Zarząd oraz przedstawiciele KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki pragną serdecznie podziękować wszystkim kibicom Lechii, którzy wybrali się do Łodzi: za godne reprezentowanie barw klubowych, głośny doping od początku do końca, a co za tym idzie okazane bardzo ważne wsparcie. Zielono-czerwoni fani udowodnili, że to właśnie dla nich walka o awans do II ligi ma sens i wielka piłka w dalszym ciągu może zawitać do Tomaszowa Mazowieckiego. Jeszcze raz wszystkim fanom Lechii serdecznie dziękujemy.

4 Komentarze

 1. Gaweł pisze:

  Brawo RKS Lechia po Awans do 2 Ligi

 2. snarki pisze:

  Od tego jesteśmy!!! i bedziemy!!
  To wielka satysfakcja kibicować naszej Lechii!!

 3. Paweł pisze:

  Jak taki prostak : SMUDA , mógł prowadzić reprezentację Polski !!!!! Nie potrafi się zachować, zero kultury, dno…….

  • Marek pisze:

   no przykre takie zachowanie; ważne, że trener Jóźwiak ma klasę i potrafił z piłkarzy wydobyć co najlepsze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *