Podtrzymać dobrą passę!

Pokaż wszystko

Podtrzymać dobrą passę!

Przed nami kolejna dawka emocji – 30 kolejka spotkań 3 ligi grupy łódzko-mazowieckiej. Drużyna prowadzona przez Trenera Rogulskiego prezentuje się w ostatnich meczach świetnie. Po 7 meczach bez porażki w lidze (3 zwycięstwa i 4 remisy) i awansie do Finału Wojewódzkiego Pucharu Polski przyszedł czas na pojedynek z zespołem WKS Wieluń. Dla jednej jak i drugiej drużyny będzie to arcyważny pojedynek.

Drużyna WKS-u zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Po 28 meczach (jedno zaległe spotkanie z Polonią Warszawa) zespół zgromadził 28 punktów i zagrożony jest spadkiem do 3 ligi. Aby przedłużyć swoje matematyczne szansę na utrzymanie niewątpliwie musi wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

Lechia zaś chce ustanowić nowy rekord gier bez porażki od chwili powrotu zespołu do III ligi, a także poprawić swoje niezbyt wysokie miejsce w tabeli. W ostatnich spotkaniach RKS prezentuje wysoką formę i bardzo ciekawą grę co napawa dużym optymizmem przed meczem. Zespół z Wielunia grając na własnym terenie na pewno tanio skóry nie sprzeda i będzie walczył od pierwszej do ostatniej minuty.

Jedno jest jednak pewne. Wielkich emocji nie zabraknie! Pierwszy gwizdek 16 maja o godz. 15.00 w Wieluniu. Zapraszamy!

zapowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *