Podtrzymać dobrą passę u siebie – zapowiedź meczu z ŁKS-em Łomża

Pokaż wszystko

Podtrzymać dobrą passę u siebie – zapowiedź meczu z ŁKS-em Łomża

W ósmej kolejce 3. ligi Lechia Tomaszów Mazowiecki zmierzy się z ŁKS-em Łomża. Będziemy zdecydowanym tego faworytem pojedynku. Goście zajmują odległe, czternaste miejsce w tabeli, ale mają jeden rozegrany mecz mniej. Ich spotkanie z Legią II Warszawa, które miało odbyć się w ostatniej kolejce, zostało przełożone ze względu na powołania do kadr narodowych.

Lechia Tomaszów świetnie weszła w nowy sezon. W siedmiu meczach zdobyliśmy aż czternaście punktów, przegraliśmy tylko raz i zajmujemy trzecie miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce zawodnicy z Tomaszowa przełamali serię dwóch meczów bez zwycięstwa, ogrywając w wyjazdowym meczu Znicza Biała Piska (2:1), po dwóch bramkach Artura Golańskiego.

ŁKS Łomża sprawia wrażenie przeciwnika, który jest odpowiednim na podtrzymanie pozytywnego rytmu. Jak do tej pory zanotowali cztery zwycięstwa i aż cztery porażki. Ich czołowymi strzelbami są Cezary Demianiuk (były piłkarz Pogoni Siedlce czy GKS-u Bełchatów) i Rafał Maćkowski – wychowanek ŁKS-u. Obaj zdobyli po dwie bramki.

Przed meczem z Lechią, nasz poprzedni przeciwnik – Znicz Biała Piska – również odpoczywał, z racji powołań dla piłkarzy drugiego zespołu Legii i mimo tego wygraliśmy. Poczytajmy to za dobry znak. Pokażmy, kto jest faworytem!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *