Po trzy punkty na Konwiktorską – zapowiedź meczu z Polonią

Pokaż wszystko

Po trzy punkty na Konwiktorską – zapowiedź meczu z Polonią

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki znakomicie weszli w nowy sezon trzecioligowych zmagań. Po dwóch kolejkach mamy komplet punktów i liczymy, że po wyjeździe do Warszawy, nasi piłkarze wciąż będą dzierżyli fotel lidera. O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo.

Polonia nie jest zespołem, który leży nam w ostatnim czasie. Rok temu nie udało nam się ich pokonać w żadnym spotkaniu – na swoim stadionie zanotowaliśmy bezbramkowy remis, na Konwiktorskiej uznaliśmy wyższość rywali, którzy wygrali 2:0. Liczymy na przełamanie dziś tej niekorzystnej passy.

Nasi niedzielni rywale będą chcieli zmazać plamę po porażce w derbach z rezerwami Legii z ostatniej kolejki. Z trzema punktami na koncie zajmują dziewiątą lokatę, co z pewnością nie spełnia ich aspiracji. Podobnie jak my celują w awans i dopiero to spotkanie będzie rzeczywistym sprawdzianem sił dla obu ekip.

Przed piłkarzami nieco cięższe tygodnie – w niedzielę trudne spotkanie z Polonią, za tydzień rywalizacja z Pelikanem Łowicz, który dobrze wszedł w sezon, a za dwa tygodnie z Olimpią Zambrów, która również celuje w czołową piątkę w tabeli. Każdy punkt będzie na wagę złota i przybliży nas do wielkiego celu, jakim niewątpliwie jest awans na szczebel centralny.

1 Komentarz

  1. Gaweł pisze:

    Jutro jazda po 3 pkt RKS LECHIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *