Piotr Witasik blisko Lechii!

Pokaż wszystko

Piotr Witasik blisko Lechii!

Lechia jest bardzo blisko pozyskania pierwszego nowego zawodnika w letnim okienku transferowym. Kontrakt z zielono-czerwonymi w najbliższym czasie ma podpisać Piotr Witasik (na zdjęciu). Działacze klubu doszli do porozumienia z piłkarzem i w poniedziałek mają dopiąć wszelkie formalności transferowe.

25-letni defensor jest wychowankiem GKS Bełchatów. Swoją poważną przygodę z piłką rozpoczął w rundzie wiosennej sezonu 2009/2010, kiedy występował w barwach Brunatnych w Młodej Ekstraklasie. W zespole młodzieżowym Piotr Witasik grał przez blisko trzy lata w sumie występując w ponad sześćdziesięciu meczach. Następnie w sezonie 2012/2013 zadebiutował w Ekstraklasie, w której w sumie rozegrał dwanaście spotkań. W między czasie rozegrał dwadzieścia osiem meczów w I lidze, a w sezonie 2016/2017 wystąpił w dwudziestu pojedynkach II ligi.

Ten niezwykle doświadczony obrońca występował ostatnio w drugoligowej Siarce Tarnobrzeg. W jej barwach zagrał w dwudziestu dziewięciu meczach II ligi oraz trzech pojedynkach Pucharu Polski.

Foto: radiolodz.pl

1 Komentarz

  1. Gaweł pisze:

    Super Transfer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *