Piotr Rzucidło posędziuje hitowy mecz z Sokołem

Pokaż wszystko

Piotr Rzucidło posędziuje hitowy mecz z Sokołem

Znamy już sędziego głównego, który poprowadzi hitowe spotkanie zielono-czerwonych na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Rozjemcą sobotniego pojedynku będzie Piotr Rzucidło reprezentujący Wydział Sędziowski Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 15:00.

Sędzia z Warszawy dwa lata temu prowadził mecze III ligi łódzko-mazowieckiej, ale ani razu nie sędziował pojedynku z udziałem Lechii Tomaszów Mazowiecki. Sezon temu prowadził dwa mecze, w których zielono-czerwoni zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z Huraganem Morąg w rundzie jesiennej i zremisowali 1:1 przed własną publicznością ze zwycięzcą rozgrywek Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie w rundzie wiosennej. Mecz przy Nowowiejskiej zamykający poprzedni sezon był jak na razie ostatnim, który rozjemca gwizdał lechistom.

28-latek w historii sędziował trzy spotkania z udziałem Sokoła i wszystkie kończyły się porażką aleksandrowian. Ostatnio Rzucidło prowadził mecz zielono-białych w rundzie jesiennej z Widzewem Łódź w Aleksandrowie Łódzkim, który Sokół przegrał 0:2.

Ogólnie w tym sezonie Piotr Rzucidło prowadził dziewięć spotkań w I grupie III ligi. Napomniał zawodników 33 żółtymi kartkami i ani razu nie ukarał czerwoną, dyktując trzy rzuty karne. W ostatniej kolejce warszawianin był rozjemcą w starciu Widzewa Łódź z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie (3:0).

1 Komentarz

  1. Snarki pisze:

    P.Rzucidło-takiego cieniaka to jak żyje to nie wiedziałem….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *