Piłkarze zwalniają tempo przed urlopami

Pokaż wszystko

Piłkarze zwalniają tempo przed urlopami

We wtorek 28 listopada piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozpoczęli okres roztrenowania po rundzie jesiennej. Zielono-czerwoni będą ćwiczyć do połowy przyszłego tygodnia, a wszystko zwieńczy sparing, który tym samym zakończy tegoroczne piłkarskie zmagania.

Na pierwszych zajęciach w tym tygodniu tomaszowianie spotkali się przed południem i trenowali na boisku. W środę podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka ćwiczyli w siłowni, a w następnych dniach będą spotykać się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Do tego zmusza szczególnie aura pogodowa. W sobotę 2 grudnia nasz zespół zmierzy się w ostatnim meczu sparingowym w tym roku z liderem piotrkowskiej klasy okręgowej RKS Radomsko. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00.

Po nim wszyscy zawodnicy udadzą się na urlopy, które potrwają do poniedziałku 8 stycznia. Tego dnia zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym wyznaczył pierwsze zajęcia po przerwie. Nie oznacza to, że tomaszowianie przez ten okres będą wyłącznie odpoczywać. Każdy z piłkarzy na ostatnim treningu w tym roku otrzyma indywidualną rozpiskę z ćwiczeniami, które będzie musiał wykonać.

2 Komentarze

  1. snarki napisał(a):

    Przydałoby się jakieś podsumownie całej rundy 😉 Może jakiś plebiscyt na najleszpego/najgorszego zawdonika w/g kibiców.Może jakieś słwoo dotyczące nowych twarzy przed rubda rewanżową , bo pewnie już jakieś zakusy sa 😉 😉 😉

    • Spiker napisał(a):

      Spokojnie 😉 Wszystko w swoim czasie 😉 Tego do startu ligowej wiosny jest bardzo bardzo dużo. Będą podsumowania, będą statystyki, plebiscyty i wywiady 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *