Piłkarze wracają do zajęć treningowych

Pokaż wszystko

Piłkarze wracają do zajęć treningowych

Po minimalnej, ale bolesnej porażce w Ostródzie piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wracają do zajęć treningowych. Podopieczni trenera Grzegorza Dziubka po intensywnym poprzednim tygodniu otrzymali dwa dni wolnego, a od wtorku będą ćwiczyć na pełnych obrotach.

Zielono-czerwoni po meczu z Sokołem Ostróda do Tomaszowa Mazowieckiego wrócili w niedzielę około godziny 3 w nocy. Ze względu na ciężki mecz i trudy podróży szkoleniowiec Lechii zarządził dwa dni wolnego. Piłkarze mieli go głównie przeznaczyć na regenerację i przemyślenia dotyczące przegranego meczu. Wtorkowe zajęcia odbędą się na bocznym boisku o godzinie 16:00. W środę tomaszowianie będą ćwiczyć dwukrotnie, w czwartek i sobotę raz, natomiast w piątek być może również otrzymają wolne. Wszystko zależeć będzie od samopoczucia samych piłkarzy.

Wiadomo na pewno, że w najbliższym meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki nie będzie mógł wystąpić Bartosz Widejko, który przekroczył limit żółtych kartek. Trener Grzegorz Dziubek będzie mógł skorzystać natomiast z gry Kamila Szymczaka, który kartkowe nadwyżki od pauzował w poprzedniej kolejce. We wtorkowych zajęciach weźmie udział Marcin Mirecki, który podczas meczu w Ostródzie zmuszony był wcześniej opuścić plac gry. Uraz nie szczęście nie okazał się poważny. Pomocnik Lechii dostał jedynie skurczu mięśnia i został zmieniony przez Jardela Muniz Cruza. Nie wiadomo jednak czy do zajęć wróci Klaudiusz Król, który dochodzi do siebie po kontuzji stawu łokciowego.

3 Komentarze

  1. snarki pisze:

    Pytanko mam, co z tymi urazami łokciowymi u naszych piłkarzy?
    W jednym materiale piszecie ze uraz łokciowy leczy Król, a teraz piszecie że po urazie stawu łokciowego dochodzi Kolasa….
    Zamieszanko;);)

  2. Z.T. pisze:

    Już po pierwszym meczu nasze szanse na awans są równe zero. Szybka weryfikacja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *