Piłkarze w środę rozpoczną akcję „Świt”

Pokaż wszystko

Piłkarze w środę rozpoczną akcję „Świt”

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki w weekend zrealizowali swój cel i pokonali TS Sokół Aleksandrów Łódzki. Podopieczni trenera Grzegorza Dziubka awansowali w ligowej tabeli i mogą spokojnie przygotowywać się do kolejnego ligowego starcia ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Zajęcia pod kątem najbliższego rywala rozpoczną się w środę.

W poniedziałek piłkarze na treningu spotkali się po południu. Ci zawodnicy, którzy grali w meczu z Sokołem odbyli zajęcie regeneracyjne, natomiast ci, którzy grali mniej albo wcale nie pojawili się na murawie mieli zajęcia wyrównawcze. Indywidualnie ćwiczył tylko Klaudiusz Król, który z dnia na dzień czuje się coraz lepiej po urazie stawu łokciowego i wszystko wskazuje na to, że będzie mógł już zagrać w sobotnim meczu w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szkoleniowiec we wtorek dał zawodnikom wolne. Piłkarze do treningów powrócą w środę i od tego dnia rozpoczną się oficjalne przygotowania do meczu ze Świtem. Do piątku tomaszowianie będą trenować raz dziennie. W sobotę po zjedzeniu wspólnego obiadu około godziny 14:00 zielono-czerwoni wyruszą w drogę do Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie o godzinie 18:00 rozegrają mecz 20. kolejki I grupy III ligi z miejscowym Świtem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *