Piłkarze spokojni i zmotywowani przed meczem sezonu

Pokaż wszystko

Piłkarze spokojni i zmotywowani przed meczem sezonu

Tak naprawdę nie dni, ale już godziny dzielą od hitowego meczu sezonu, w którym główną rolę będą odgrywać: Lechia Tomaszów Mazowiecki i Widzew Łódź. Kibice już nie mogą się doczekać tego pojedynku. Nie inaczej jest z piłkarzami, którzy będą głównymi aktorami niedzielnego widowiska. Podczas przygotowań do tego ważnego meczu poprosiliśmy ich o dosłownie kilka słów komentarza.

Kamil Szymczak, kapitan drużyny: – Jest to jeden z niewielu meczów w sezonie, kiedy na trybunach zasiądzie wielu ludzi, także nic tylko się cieszyć. Wyjść, grać i zrobić najlepiej to co potrafimy. Traktujemy to spotkanie jako kolejne ligowe, które trzeba wygrać. Nie nastawiamy się jakoś specjalnie, że przyjeżdża Widzew. Po prostu traktujemy to jako kolejny mecz, który trzeba rozegrać i przede wszystkim wygrać. Każdy gra o swoje cele i swoje marzenia. Nikt Widzewowi się nie położy dlatego, że jest to wielka nazwa i wielki klub. Robimy swoje, ponieważ mamy marzenia i spore chęci do gry i ambicje także na pewno nie odpuszczamy.

Wiktor Żytek:Będzie to mecz na szczycie, ponieważ zmierzy się trzeci zespół z drugim. Przy ewentualnej wygranej możemy Widzew przeskoczyć w ligowej tabeli. Na stadionie pojawi się wielu kibiców i dzięki temu będzie można poczuć prawdziwą atmosferę grania w piłkę. Bez względu na wszystko zawsze na boisku daje się sto procent, więc w tym spotkaniu będę dawał z siebie jak najwięcej.

Jakub Rozwandowicz: – Bardzo bojowe nastroje przed tym meczem. Jesteśmy bardzo zdeterminowani i chcemy wygrać ten mecz, zdobyć trzy punkty i przeskoczyć Widzew w tabeli. Nie traktuje tego pojedynku jakoś szczególniej. Daje to mi taki pozytywny zastrzyk energii i bardziej mnie mobilizuje, ale nie na tyle, że w jakiś innych meczach podchodzi się inaczej i mniej się z siebie daje. Traktuję ten mecz jak każdy inny i liczy się dla mnie zwycięstwo i zrobię wszystko, aby wygrać ten mecz. Z tego co wiemy na trybunach będzie większość fanów łódzkiej drużyny. Akurat sam po sobie wiem, że na mnie działa to bardzo mobilizująco i wydaje mi się, że większość chłopaków z szatni potraktuje to tak samo i będzie to dla nas też pozytywny zastrzyk. Przed taką publicznością, aż miło grać.

Marcin Mirecki:Nie ma co ukrywać, że dla nas będzie to najważniejsze spotkanie w tym roku. Nie będzie to pojedynek tylko o prestiż. Tym bardziej, że mamy szansę na pierwsze miejsce po rundzie jesiennej. Nie trzeba nas dodatkowo motywować na ten mecz. Damy z siebie jak najwięcej. Bardzo fajnie będzie zagrać na własnym stadionie przy pełnych trybunach i głośnym dopingu. Mam nadzieje, że kibice będą zadowoleni z widowiska.

Kamil Cyran: – Czekałem na to spotkanie od początku sezonu. Fajnie będzie po raz kolejny zmierzyć się z Widzewem, któremu nie ukrywam  kibicuje od dziecka. Pełne trybuny na meczach w III lidze to naprawdę rzadkość i myślę, że ta niedzielna frekwencja jeszcze bardziej zmotywuje nas do wygrania tego meczu. Oczywiście chcemy za wszelka cenę zdobyć w tym spotkaniu komplet punktów. Tabela tak się ułożyła przed ta kolejka, że przy naszej wygranej z Widzewem wskakujemy na drugie miejsce i cały czas pozostajemy w walce o mistrzostwo jesieni.

5 Komentarze

 1. miniaczek pisze:

  a właśnie, bo wybieram się z dziećmi 🙂 nie będą mogły nawet wziąć do plecaka małych soków w plastikowych butelkach? czy wpuszczający, będą ludzcy? pozdrawiam i do zobaczenia jutro 🙂

 2. Darek pisze:

  Kaziu szacunek dla Ciebie mądra ocena meczu DO BOJU LECHIA

 3. Do boju Lechio pisze:

  LECHIAAAA TOMAAAASZÓÓWWWW! WYGRAMYYYY, WYGRAAAMMYYYY, WYGRAAAAAMYYYYY…. !!!

 4. Darek pisze:

  WIDZEW POZDRAWIAMY

 5. Snarki pisze:

  I na dobre widowisko czekamy!;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *