Piłkarze rozpoczynają przygotowania do meczu z Olimpią

Pokaż wszystko

Piłkarze rozpoczynają przygotowania do meczu z Olimpią

We wtorek przed południem, do zajęć wrócą piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka na treningu spotkają się po dwóch dniach przerwy. Tym razem wszystko wskazuje na to, że zielono-czerwoni będą przygotowywać się zgodnie z planem do ligowego starcia, a nie jak to było w poprzednim tygodniu, niespodziewanego meczu kontrolnego.

Jak wiemy, ze względu na nagłe odwołanie wyjazdowego meczu ligowego tomaszowian z rezerwami Legii Warszawa, sztab szkoleniowy Lechii musiał szybko szukać sparingpartnera. Na szczęście okazało się, że swój wyjazdowy pojedynek w II lidze mają również odwołany piłkarze GKS Bełchatów. Kolejny sparing to oczywiście nie mecz o ligowe punkty, ale oba zespoły wystąpiły w swoich nominalnych składach, czyli w takich w jakich prawdopodobnie wyszliby na odwołane spotkania ligowe. O powadze meczu świadczy również fakt, że sztab szkoleniowy bełchatowian nie chciał na meczu kontrolnym obecności dziennikarzy. Zielono-czerwoni wygrali w pięknym stylu i pokazali, że są głodni pojedynków o stawkę.

Szkoleniowiec Bogdan Jóźwiak dał swoim podopiecznym wolną niedzielę i poniedziałek. Do zajęć lechiści wracają właśnie dzisiaj przedpołudniowym treningiem na boisku. W środę tomaszowianie najpierw spotkają się w siłowni, a później będą ćwiczyć na boisku, a w kolejnych dniach odbędą jedną jednostkę treningową na boisku. W niedzielę 18 marca o godzinie 11:00 zielono-czerwoni rozegrają pierwsze w tym roku ligowe spotkanie. Rywalem Lechii na stadionie przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 będzie Olimpia Zambrów.

3 Komentarze

  1. Snarki pisze:

    Rozumiem,że rozegranie meczu na naszej płycie, nie jest zagrożone??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *