Piłkarze rozpoczęli drugi tydzień przygotowań

Pokaż wszystko

Piłkarze rozpoczęli drugi tydzień przygotowań

Przed południem w poniedziałek (2 lipca) piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozpoczęli drugi tydzień przygotowań do rundy jesiennej nowego sezonu 2017/2018 I grupy III ligi. Zielono-czerwoni trenowali na głównej płycie boiska przy ulicy Nowowiejskiej 9/27. W zajęciach wzięło udział czterech nowych zawodników.

Z Lechią trenują piłkarze, którzy wzięli udział w sobotniej grze wewnętrznej zespołu. Chodzi o Patryka Walaska i Konrada Paterka. Oprócz nich z drużyną ćwiczyli również: napastnik Tomasz Płonka z pierwszoligowego Rakowa Częstochowa oraz pomocnik Szymon Szafoni ze Sport Perfect Łódź. Zajęcia miały charakter wytrzymałościowo-tlenowy, które zakończyła krótka gierka wewnętrzna.

Do drużyny Lechii nie dołączą już na pewno: Yuriy Perin, Krzysztof Ruszkiewicz, Kamil Żmuda i Mateusz Boras. Cała czwórka nie znalazła uznania w oczach sztabu szkoleniowego i nie trenuje już z zielono-czerwonymi.

Wtorek będzie bardzo ważnym dniem dla zawodników. Po południu piłkarze przejdą bowiem specjalistyczne badania wydolnościowo-szybkościowe, które przeprowadzi znana firma braci Bortnik. Karol i Łukasz Bortnik to jedni z najlepszych specjalistów przygotowania fizycznego w naszym kraju. Firma przy pomocy najwyżej jakości sprzętu przeprowadzi kompleksowe badania wydolnościowo-szybkościowe m.in: z pomiarem tkanki tłuszczowej oraz mocą kończyn dolnych. Wyniki badań pozwolą trenerowi Bogdanowi Jóźwiakowi dobrać odpowiednie obciążenia treningowe dla zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *