Piłkarze oficjalnie rozpoczęli przygotowania

Pokaż wszystko

Piłkarze oficjalnie rozpoczęli przygotowania

Po miesiącu przerwy od boiskowej rywalizacji piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki oficjalnie zakończyli urlopy i spotkali się na pierwszych zajęciach treningowych w tym roku. Zielono-czerwoni tym samym rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej I grupy III ligi. Przed nimi dwa miesiące ciężkiej pracy nad budowaniem formy.

Trening rozpoczął się o godzinie 11:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej. Na zajęciach pojawili się prawie wszyscy zawodnicy. Zabrakło jedynie Przemysława Orzechowskiego, którego zatrzymały sprawy osobiste. Piłkarz dołączy do drużyny w środę. Ćwiczeniom kolegów przyglądał się zza linii bocznej wracający po kontuzji Krystian Kolasa. Po ciężkim urazie treningi z Lechią wznowił natomiast Maciej Walczak.

W najbliższych dniach tomaszowianie będą trenować na zmianę raz lub dwa razy dziennie. We wtorek i czwartek zielono-czerwoni ćwiczyć będą w siłowni i na boisku, a w środę i piątek tylko na boisku. W sobotę 13 stycznia podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka rozegrają pierwszy sparing w okresie przygotowawczym. Rywalem tomaszowian będzie Ceramika Opoczno (IV liga łódzka). Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej o godzinie 11:00.

1 Komentarz

  1. Pawel pisze:

    W meczach sparingowych napisane jest ze mecz z Ceramika Opoczno jest o godzinie 12.02

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *