Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki na urlopach

Pokaż wszystko

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki na urlopach

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki w ubiegłą środę rozegrali ostatnie spotkanie ligowe i tym samym zakończyli ligowy sezon 2016/2017. Po meczu z Finishparkietem Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zawodnicy otrzymali od sztabu szkoleniowego wolne i rozjechali się na zasłużone urlopy. Zielono-czerwoni od zajęć treningowych będą odpoczywać przez dwa tygodnie do 29 czerwca.

Nie ma co ukrywać, że ten sezon, a w szczególności końcówka rundy wiosennej była bardzo intensywna. Sztab szkoleniowy podjął więc decyzję, że piłkarze udadzą się na urlopy po meczu z Finishparkietem Drwęcą, czyli 14 czerwca. Zawodnicy co prawda nie otrzymali od szkoleniowca Bogdana Jóźwiaka żadnych indywidualnych rozpisek treningowych, ale nie oznacza to, że będą bezczynni. Wszyscy piłkarze mają odpocząć od piłki, ale swój czas wolny mają spędzać aktywnie, według swojego uznania i potrzeb (np. pływanie, bieganie).

Na pierwszych zajęciach w okresie przygotowawczym do rundy jesiennej nowego sezonu 2017/2018 tomaszowianie spotkają się w czwartek 29 czerwca. Tego dnia zawodnicy poznają szczegółowy plan przygotowań na cały okres przygotowawczy. Start rozgrywek wstępnie zaplanowano na weekend 5/6 sierpnia. Rozgrywkami w tym sezonie zajmować się będzie Podlaski Związek Piłki Nożnej. Jak na razie szczegółowy terminarz spotkań nie jest znany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *