Piłkarze gotowi na mecz z Sokołem

Pokaż wszystko

Piłkarze gotowi na mecz z Sokołem

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zakończyli przygotowania do pierwszego ligowego meczu rundy wiosennej przy ulicy Nowowiejskiej. Podopieczni trenera Grzegorza Dziubka dzisiaj (sobota – 18 marca) o godzinie 13:00 odbyli ostatni trening przed meczem z Sokołem Aleksandrów Łódzki, który odbędzie się jutro o godzinie 11:00.

Tomaszowianie przygotowania do starcia z ekipą z Aleksandrowa Łódzkiego rozpoczęli we wtorek i na zajęciach spotkali się dwukrotnie w środę oraz odbyli jedną jednostkę treningową w czwartek i sobotę. W piątek sztab szkoleniowy dał zawodnikom dzień wolny. Do treningów nie wrócił Klaudiusz Król, który nadal boryka się z kontuzją stawu łokciowego. W porównaniu do ostatniego wyjazdowego meczu z Sokołem Ostróda trener Grzegorz Dziubek powołał tym razem pełną meczową osiemnastkę. W kadrze zabrakło pauzującego za kartki Bartosza Widejko. Powrócił natomiast po kartkowej absencji Kamil Szymczak oraz po urazie Kacper Przedbora.

Kadra Lechii na mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki: Patryk Grejber, Dawid Kędra, Adrian Gołdyn, Kamil Cyran, Paweł Magdoń, Wiktor Żytek, Maciej Walczak, Adam Gołuński, Krystian Kolasa, Kamil Szymczak, Marcin Mirecki, Łukasz Bocian, Marcin Gawron, Kacper Przedbora, Bartłomiej Cieślik, Jakub Rozwandowicz, Jardel Muniz Cruz, Paweł Wolski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *