Pierwsze zmiany transferowe w Lechii

Pokaż wszystko

Pierwsze zmiany transferowe w Lechii

Przerwa między ligowymi rozgrywkami to oprócz krótkich urlopów czas na przeprowadzanie ruchów transferowych. Po kilku dniach przygotowań do nowego sezonu 2018/2019 I grupy III ligi znamy pierwsze zmiany personalne w Lechii Tomaszów Mazowiecki. W rundzie jesiennej w zielono-czerwonych barwach nie zobaczymy pięciu graczy.

W przypadku czterech zawodników skończyło się wypożyczenie i działacze Lechii w porozumieniu ze sztabem szkoleniowym postanowili nie pozyskiwać tych graczy na stałe. Kolejne wypożyczenie według przepisów byłoby niemożliwe.

Tak więc z zielono-czerwonymi pożegnali się: Kais Al-Ani (powrót do Wisły Kraków), który wystąpił w pięciu meczach naszej drużyny, Dawid Kieplin (powrót do Wisły Płock), który zagrał w szesnastu pojedynkach wchodząc głownie z ławki i strzelając trzy bramki, Kamil Rybaczuk (powrót do UKS SMS Łódź), występujący w drugim zespole oraz Patryk Olszewski (powrót do Zawiszy Rzgów), który zagrał w piętnastu meczach i strzelił jednego gola. Oprócz wymienionych graczy umowa skończyła się Kamilowi Lewińskiemu. Pomocnik wystąpił w dwudziestu siedmiu spotkaniach naszej drużyny.

Jeśli chodzi natomiast o pozyskanych zawodników to jak na razie z rocznego wypożyczenia do Pogoni Szczecin wrócił Bartłomiej Cieślik. Młody piłkarz w rundzie jesiennej będzie reprezentował zielono-czerwone barwy.

3 Komentarze

  1. Snarki pisze:

    Najbardziej szkoda Kieplina. Robił dobra robotę.
    Dawid,powodzenia!

  2. Fama pisze:

    Myślę że straty będą większe i poważne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *