Piąty tydzień przygotowań rozpoczęty

Pokaż wszystko

Piąty tydzień przygotowań rozpoczęty

Teoretycznie miesiąc przed startem ligowej wiosny piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozpoczęli piąty już tydzień przygotowań. Zielono-czerwoni po obozie w Piwnicznej Zdrój wracają do wcześniejszego cyklu treningowego. W najbliższych dniach będą pracować w siłowni oraz na boisku, a tydzień zamknie sobotni mecz kontrolny.

Tuż po powrocie z tygodniowej, górskiej eskapady sztab szkoleniowy dał piłkarzom trochę odpoczynku. Po wolnym poniedziałku tomaszowianie do zajęć wrócili we wtorek. Tego dnia odbyli jeden trening w samo południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27. Podobnie będzie wyglądała środa oraz piątek. W czwartek podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka odbędą dwie jednostki treningowe. Najpierw przed południem spotkają się w siłowni, następnie zjedzą obiad i po południu wybiegną na boisko.

W sobotę 10 lutego zielono-czerwoni rozegrają piąty mecz sparingowy w okresie przygotowawczym. O godzinie 12:00 w Bełchatowie Lechia zmierzy się z drugoligowym PGE GKS. Przypomnimy, że w ostatnim pojedynku kontrolnym podczas powrotu z Piwnicznej Zdrój, tomaszowianie wygrali w Krakowie z trzecią drużyną IV grupy III ligi Wiślanie Jaśkowice 4:0.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *