Pewne zwycięstwo w Moszczenicy.

W dzisiejszym spotkaniu Włókniarz Moszczenica nie był wstanie przeciwstawić się Lechii. Zielono – czerwoni pewnie i bez większych problemów pokonali IV  – ligowca aż 6-1. Lechia zagrała z pomysłem i polotem. Nasi zawodnicy często gościli pod bramką gospodarzy i stwarzali mnóstwo okazji. Pierwsza połowa to prowadzenie Lechii 2-0. Obie bramki zdobył Zaor po asystach Puchalskiego. Dwie bliźniacze akcje dwójkowe, gra na jeden kontakt, podręcznikowe rozklepanie obrońców i strzał sam na sam z bramkarzem. Obaj zawodnicy zachowywali się jakby znali się od dawna, a mieli okazję pierwszy raz ze sobą grać. W drugiej połowie bramki zdobyli: Szymczak – wykorzystując sam na sam po podaniu Kowalskiego, Kowalski – lobuje bramkarza po ładnym zagraniu Kubiaka, Pawlak – strzelając do pustej bramki po asyście Kristovićia oraz Wrona – pokonując bramkarza gospodarzy strzałem z około 16 metrów.

Skład Lechii : Chachuła, Zlaticiani, Polit, Król, Dolot, Puchalski ( młodzieżowiec – wychowanek Widzewa Łódź), Luke, Petricević, Zaor, Stańdo, Rasović. Na zmiany w II połowie weszli: Holewiński, Tonowicz, Kubiak, Szymczak, Kowalski, Loncar, Wrona( młodzieżowiec z Concordii Piotrków Tryb.), Pawlak

Kolejny mecz Lechia zagra w Łodzi w sobotę 21.07.12 o godz. 15.30 a przeciwnikiem naszej drużyny będzie ekstraklasowy zespół – Widzew Łódź. Niestety mecz będzie niedostępny dla szerszej publiczności. Informujemy również, że zaplanowany mecz z Wartą Sieradz na boisku w Tomaszowie, nie odbędzie się. Goście z przyczyn nie zależnych od nas, nie są wstanie przyjechać na mecz do Tomaszowa. Spotkanie było zaplanowane na sobotę na godz. 11.