Pewna wygrana w pierwszym sparingu

W swoim pierwszym meczu sparingowym podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej piotrkowskiej klasy okręgowej drugi zespół Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrał z KS Mniszków (I grupa piotrkowskiej klasy A) 2:0 (1:0). Mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w Tomaszowie Mazowieckim.

Lechia II Tomaszów Mazowiecki – KS Mniszków 2:0 (1:0)
Bramki:
Damian Kugiel 34, Karol Wyszkowski 83

Lechia II: Grejber – Jędryka, Brandenburski, zawodnik testowany, zawodnik testowany – Sidwa, Przybysz, Kubiak, Kugiel, Żubert, zawodnik testowany, na zmiany wchodzili: zawodnik testowany, Wyszkowski.

Pierwsze przetarcie z liderem I grupy piotrkowskiej klasy A było bardzo pożytecznym sparingiem. Podopieczni trenera Wiesława Żmudy objęli prowadzenie w 34. minucie, kiedy na listę  strzelców wpisał się Damian Kugiel. Po przerwie bramkarza rywali pokonał jeszcze wprowadzony z ławki Karol Wyszkowski. Kolejny mecz kontrolny tomaszowianie rozegrają w najbliższą środę 7 lutego o godzinie 17:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w Tomaszowie Mazowieckim z LKS Lubochnia.