Paweł Jarguz głównym arbitrem z Polonią Warszawa

Pokaż wszystko

Paweł Jarguz głównym arbitrem z Polonią Warszawa

Arbiter z Warmińsko-Mazurskiego Wydziału Sędziowskiego Paweł Jarguz (na zdjęciu w środku) poprowadzi spotkanie 26. kolejki I grupy III ligi, w którym Lechia Tomaszów Mazowiecki zagra na wyjeździe z Polonią Warszawa. Mecz odbędzie się w środę 2 maja o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej. Będzie to trzecie spotkanie w tym sezonie prowadzone przez olsztynianina zielono-czerwonym.

Sędzia z Olsztyna od czterech lat jest rozjemcą spotkań na czwartym poziomie rozgrywkowym w naszym kraju. Wcześniej prowadził mecze w III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej, a od poprzedniego sezonu w I grupie III ligi. Będzie to czwarty mecz, który Paweł Jarguz będzie gwizdał zielono-czerwonym. W pierwszym meczu rozegranym w sezonie 2016/17 Lechia przegrała na własnym boisku z ŁKS Łomża 0:1, a w rundzie jesiennej obecnego sezonu przegrała na wyjeździe z Victorią Sulejówek 2:3. Natomiast na wiosnę w zaległym meczu w Ząbkach lechiści wygrali z rezerwami Legii Warszawa 3:1. Od początku swojej kariery z III ligą arbiter z Olsztyna mecz z udziałem Polonii Warszawa będzie sędziował pierwszy raz.

W 2017/2018 olsztynianin prowadził już dziesięć spotkań, w których napomniał zawodników aż czterdziestoma czterema żółtymi kartkami, raz ukarał czerwoną i podyktował pięć rzutów karnych.

2 Komentarze

  1. Kibic pisze:

    To jedyny sędzia który warszawskim drużyną sedziuje!!!!!!!!! i wali karne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *