Patryk Adamczyk sędzią głównym z Pelikanem

Pokaż wszystko

Patryk Adamczyk sędzią głównym z Pelikanem

Wiemy już kto jako sędzia główny poprowadzi najbliższe ligowe spotkanie Lechii Tomaszów Mazowiecki z Pelikanem Łowicz. Arbitrem tego meczu będzie Patryk Adamczyk reprezentujący Wydział Sędziowski Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Jego pierwszy gwizdek w tym pojedynku zabrzmi tradycyjnie w niedzielę 29 kwietnia o godzinie 11:00.

Młody rozjemca spotkania na trzecioligowym szczeblu prowadzi od pięciu lat. W tym czasie sędziował Lechii w ośmiu starciach, w których zielono-czerwoni trzy razy sięgali po komplet punktów, trzy razy nimi się dzielili i dwa razy schodzili z boiska pokonani. Łowiczanom Patryk Adamczyk sędziował siedem spotkań, w których Pelikan cztery razy wygrał, raz zremisował i poniósł jedną porażkę.

W tym sezonie arbiter z Łodzi po raz pierwszy będzie gwizdał mecz z udziałem tomaszowian i po raz trzeci piłkarzom z Łowicza. Do tej pory sędzia w ośmiu meczach I grupy III ligi napomniał zawodników żółtymi kartkami 39 razy, ukarał dwiema czerwonymi kartkami oraz podyktował cztery rzuty karne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *