(wideo) Omega znowu pokonana

W dzisiejszym półfinałowym, pucharowym meczu na szczeblu okręgowym drużyna RKS Lechia zmierzyła się z Omegą Kleszczów. Mecz zapowiadał się o tyle ciekawie, że RKS podejmował w niedzielę Omegę w meczu III ligowym. Zielono czerwoni wygrali wtedy 1:0 i spodziewali, się że kleszczowianie za wszelką cenę będą chcieli rewanżu.

Tomaszowscy piłkarze pokazali ponownie bardzo dobrą grę, nie dali szans przeciwnikowi i dobili Omegę 3:1. Choć tak naprawdę umiejętności naszych futbolistów mogły zakończyć mecz wynikiem 5:1, zabrakło trochę szczęścia.

skład Holewiński, Matysiak, Milczarek, Dolot, Król, Szymczak, Potakowski, Kubiak, Piechna, Kowalski, Rakowski

Przebieg

5 min. żółta kartka dla Kowalskiego

10 min. Kubiak oddaje strzał na bramkę, Kowlaski minimalnie się mija  z piłką by zmienić jej lot

12 min. Kubiak centruje na głowę Rakowskiego. Kacper minimalnie się myli

17 min. Milczarek wybiciem na rzut rożny ratuje nas zespół od kontry

18 min. Kowalski źle wyprowadza piłkę spod naszego pola, całe szczęście kończy się tylko rzutem rożnym

25 min. Kubiak dośrodkowuje na głowę Piechnie. Grzesiek trafia w poprzeczkę

27 min. Król ograny na 18 metrze, napastnik gości minimalnie się pomylił

28 min. kolejny strzał z dystansu Omegi, ale bardzo niecelnie

38 min. rzut rożny dla gości. Kleszczowianin minimalnie przenosi piłkę nad poprzeczką

39 min. GOL 1-0 Rakowski. Kubiak idealnie wypuszcza Kacpra. Nasz napastnik w sytuacji sam na sam pewnie strzela

43 min. GOL 2-0 Szymczak. Król precyzyjnie podaje do wychodzącego Kamila. Nasz kapitan bezbłędnie wykorzystuje sytuację sam na sam

52 min. rzut wolny dla lechii. Szymczak podaje do Kubiaka, ten z 16 metrów strzela ponad bramką

55 min. minimalnie niecelny strzał z 25 metrów Omegi

58 min. GOL 2-1 . Bramka kuriozum, chyba nawet sami kleszczowianie nie wiedzieli że zdobyli gola

68 min. Potakowski sam na sam z bramkarzem przegrywa pojedynek, do odbitej piłki dopada Kubiak, ale jego strzał blokuje obrońca

70 min. GOL 3-1 Piechna

71 min. za Potakowskiego wchodzi Morgaś

76 min. za Rakowskiego wchodzi Zaor

75 min. Morgaś trafia w słupek

78 min. za Kowalskiego wchodzi Pogorzała

87 min. za Piechnę wchodzi Jakóbczyk