Omega pokonana…

W dzisiejsze niedzielne popołudnie drużyna Lechii rozegrała ostatnią kolejkę ligową sezonu 2013/14. Rywalem zielono – czerwonych była Omega Kleszczów. Nasi piłkarze w dobrym stylu pożegnali tegoroczne rozgrywki zwyciężając na trudnym terenie 2:0. Pierwszą bramkę dla Lechia zdobyła w 29 minucie. Dobrym dośrodkowaniem popisał się Chojecki, Marcin Mirecki uderzył głową i spotkanie zaczęło układać się po myśli zawodników z Tomaszowa. Przed gwizdkiem do szatni w 35 minucie zielono – czerwoni prowadzili już różnicą dwóch goli. Zawodnik gospodarzy zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Sędzia wskazał na wapno. Do jedenastki podszedł Wiktor Żytek i podwyższył wynik. Druga odsłona tego meczu to mądra gra naszego zespołu w defensywie i pilnowanie bardzo dobrego rezultatu. Był to niewątpliwie najlepszy mecz Lechii pod wodzą obecnego trenera i miejmy nadzieję dobry prognostyk przed środowa walką w Pucharze Polski.

Skład Lechii: Holewiński, Matysiak, Dolot, Cyran, Milczarek, Żytek, Pierzyński, Chojecki, Król, Mirecki, Stańdo.