Lechia remisuje z Pogonią

Pokaż wszystko

Lechia remisuje z Pogonią

W sobotnie popołudnie drużyna Lechii rozegrała kiolejne ligowe spotkanie na stadionie przy ulicy Nowowiejskiej.

Przeciwnikiem zielono – czerwonych był zespół Pogoni Grodzisk Mazowiecki. W pierwszej połowie gra podopiecznych trenera Majicia wyraźnie się nie układała. Brak kapitana Lechii Kamila Szymczaka w środku pola spowodował, że pomysłem na rozmontowanie obrony gości stało się długie podanie do szybkich skrzydłowych Potakowskiego i Króla.

Zawodnicy Pogoni w mądry sposób, grając blisko siebie nie dopuszczali do groźnych sytuacji pod własną bramką sami wyprowadzając kontry bardzo często zakończone strzałami z dystansu. W 60 minucie Lechia straciła kuriozalną bramkę po błędzie obrony i nieporozumieniu pomiędzy Matysiakiem,a Chachułą i zrobiło się 0:1. Zielono – czerwoni obudzili się dopiero w 78 minucie kiedy fantastyczną okazję na wyrównanie zmarnował Mirecki pudłując do pustej bramki. W 83 minucie gry Miro już się nie pomylił, spokojnym strzałem w długi róg bramkarza dał wyrównanie. Ostatnie minuty to atakowanie bramki Pogoni, jednak naszym zawodnikom nie udało się ostatecznie wyszarpać kompletu punktów w tym spotkaniu.

 

Skład Lechii: Chachuła, Matysiak, Dolot, Cyran, Milczarek, Potakowski, Trepiak, Mirecki, Piechna, Król, Rakowski.

 Zmiany: 46 min. Polit za Cyrana, 54 min. Witczak za Trepiaka, 64 min. Tonowicz za Piechnę, Stańdo za Matysiaka[nggallery id=137]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *