Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w Tomaszowie!

Pokaż wszystko

Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w Tomaszowie!

Przed nami impreza obfitująca w wielkie emocje-I Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłkarski o Puchar Las Vegas Power Energy Drink dla dzieci z rocznika 2005.

 

Już 8 grudnia w hali sportowej Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Św Antoniego 43/4 zmierzą się ze sobą mali sportowcy z całej Polski, by zawalczyć o miano najlepszej drużyny.

 

Organizatorem imprezy jest Akademia Piłkarska Las Vegas i KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki. Celem jest popularyzacja piłki nożnej i zdrowego stylu życia oraz współzawodnictwa w duchu fair play.

W turnieju udział weźmie od 8 do 10 zespołów złożonych z zawodników urodzonych do 2005 roku włącznie.

Jest o co walczyć. Poza zdobyciem tytułu mistrza, zawodnicy otrzymają puchary, medale, dyplomy i upominki. Przewidziano również nagrody indywidualne.

 

Jedno jest pewne – takich zawodów jeszcze nie było w Tomaszowie!

Dotychczas takie turnieje organizowane były w większych miastach, jak Warszawa czy Łódź, jednak zainteresowanie piłką w Tomaszowie, na tle innych, nawet większych miast jest zaskakująco duże. Ponadto dla nas organizacja tego typu imprezy jest przyjemnością, którą chcemy podzielić się z tymi młodymi piłkarzami– mówi Agata Moraczewska – Wolska prezes zarządu Las Vegas.

 

O wysokim poziomie imprezy świadczyć może chociażby obecność Edwarda Durdy, znanego i cenionego komentatora sportowego, który poprowadzi turniej. Durda obecnie pracuje w stacji Canal+ i Eurosport, komentując głównie mecze piłki nożnej oraz gale bokserskie.

 

To nie koniec atrakcji! Z uczestnikami imprezy połączy się także fundator nagród-Tomasz Adamek, który przemówi z wielkiego telebimu dzięki łączom internetowym.

 

Organizacyjną podporą przedsięwzięcia jest pani Agata Moraczewska Wolska, która osobiście bardzo zaangażowała się w projekt.

 

Chcę zorganizować turniej, który dla tych dzieci będzie wyjątkowy, nie tylko ze względu na emocje na boisku.
Aby stworzyć oprawę zawodów na wysokim poziomie poprosiłam o pomoc Tomasza Adamka, który połączy się z nami podczas zawodów poprzez telemost ze swojego domu w Ameryce.
To nie koniec atrakcji. Prowadzeniem imprezy zajmie się znany m.in. z kanału Canal +, Edward Durda.
Ponadto dla każdego uczestnika turnieju przewidzieliśmy nagrody. 8 grudnia, na pewno każdy z zawodników niezależnie od wywalczonego miejsca wyjdzie z uśmiechniętą buzią
-mówi pani Agata

 

Sponsorami Turnieju są
Las Vegas Power Energy Drink, Carska Wieża w Spale , Funtasty (właściciel myjni w Tomaszowie Maz), sieć sklepów Zagłoba, Ezbud, Motoklinika – Miroslav Oliva, Kumart i sieć sklepów Primus.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *