Oficjalne przygotowania do nowego sezonu rozpoczęte

Pokaż wszystko

Oficjalne przygotowania do nowego sezonu rozpoczęte

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozpoczęli oficjalne przygotowania do rundy jesiennej nowego sezonu 2017/2018 I grupy III ligi. Na pierwszym treningu po urlopach podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka spotkali się dzisiaj (czwartek – 29 czerwca) po południu. W zajęciach wzięli udział już zakontraktowani zawodnicy oraz piłkarze, którzy w najbliższych dniach będą testowani.

Zabrakło jedynie Adama Gołuńskiego, Marcina Gawrona i Adriana Gołdyna. Wszystkim piłkarzom skończyło się wypożyczenie i wrócili oni do rodzimych klubów. Oprócz zawodników, którzy reprezentowali barwy klubu na wiosnę oraz tych, którzy podpisali kontrakty pojawiło się czterech nowych graczy. Wśród nich był doskonale znany sztabowi szkoleniowemu Kamil Lewiński, który był bardzo blisko dołączenia do zespołu w okresie zimowym. Oprócz niego w zajęciach brał udział doświadczony napastnik Yuriy Perin. Ukrainiec w przeszłości reprezentował barwy występującej w I lidze ukraińskiej Bukowiny Czerniowce, a ostatnio sprawdzany był przez Ładę Biłgoraj. Trzecim zawodnikiem był osiemnastoletni Konrad Paterek, który grał w takich klubach jak: Energia Kozienice i Pilica Białobrzegi. Kolejny zawodnik to Krzysztof Ruszkiewicz z Włókniarza Moszczenica (piotrkowska klasa okręgowa).

Piłkarze rozpoczęli zajęcia od krótkiej rozmowy podczas, której szkoleniowiec Bogdan Jóźwiak nakreślił wszystkim plan pracy na najbliższe tygodnie. Następnie zawodnicy udali się na plac gry. Zajęcia odbyły się na płycie głównej boiska na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej 9/27. Trening miał głównie charakter rozruchowy po okresie wolnego. Zielono-czerwoni po wykonaniu ćwiczeń rozruchowych i lekkich przebieżek zakończyli zajęcia krótką gierką. Następny trening tomaszowianie mają zaplanowany w piątek po południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *