O podtrzymanie znakomitej passy – zapowiedź meczu z Pelikanem Łowicz

Pokaż wszystko

O podtrzymanie znakomitej passy – zapowiedź meczu z Pelikanem Łowicz

Już w niedzielę o godzinie 11 zmierzymy się na własnym obiekcie z liderem pierwszej grupy III ligi, Pelikanem Łowicz. Zwycięstwo może wystarczyć do powrotu na pierwsze miejsce, które straciliśmy po zeszłotygodniowej porażce z Polonią Warszawa.

Początek sezonu w wykonaniu naszych piłkarzy nie wygląda najgorzej. Po trzech kolejkach zajmujemy piąte miejsce z zaledwie oczkiem straty do niedzielnego przeciwnika i Sokoła Ostróda. Drugi z zespołów nie rozegrał swojego spotkania z Victorią Sulejówek z powodu awarii oświetlenia, a to oznacza, że zwycięstwo pozwoli nie tylko na wskoczenie na podium, ale być może nawet z powrotem na fotel lidera.

Zadanie nie będzie jednak łatwe. Pelikan łatwo poradził sobie z rezerwami Legii i na ten moment wygrał u siebie komplet spotkań. Nieco gorzej poszło im w pierwszym wyjeździe, który zakończył się w podwarszawskim Sulejówku bezbramkowym remisem. Przyjezdnym nie udało się wygrać żadnego z ostatnich czterech spotkań w gościach. Mamy nadzieję, że jutro będzie tak samo i przede wszystkim, że uda się zmazać plamę po porażce w Warszawie.

Zwłaszcza, że twierdza przy Nowowiejskiej nie pada zbyt często. W poprzednim sezonie wywiezienie trzech punktów z naszego stadionu udało się tylko dwóm ekipom – Sokołowi Aleksandrów Łódzki i Widzewowi Łódź. Od 12 listopada nikt przyjeżdżający do Tomaszowa Mazowieckiego nie pokonał Lechii. Mamy nadzieję, że tę passę uda się utrzymać. Pierwszy gwizdek już w niedzielę o godzinie 11. Wszyscy na stadion!

1 Komentarz

  1. Kibic z przypadku pisze:

    No ładnie się chłopaki bawią https://streamable.com/mfqge

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *