Niewykorzystana szansa na odrobienie strat

Pokaż wszystko

Niewykorzystana szansa na odrobienie strat

Ten weekend był doskonałą szansą dla Lechii na odrobienie strat do czołówki. Niestety zielono-czerwoni stracili cenne punkty w Morągu. Pewnym pocieszeniem jest to, że kompletu nie zdobył również obecny lider i strata do prowadzących nie uległa zmianie.

Ligowa kolejka rozpoczęła się już w piątek w Białymstoku, gdzie rezerwy Jagiellonii pokonały 2:0 ŁKS Łomża. W sobotę wysokie wyjazdowe zwycięstwo 4:0 nad Huraganem Wołomin odniósł Pelikan Łowicz. Remisem 1:1 zakończyło się starcie Sokoła Aleksandrów Łódzki ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, Ursus Warszawa wygrał z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:0, Concordia Elbląg z MKS Ełk 3:1, a Sokół Ostróda bez problemów zwyciężył 2:0 z czerwoną latarnią ligi Motorem Lubawa.

Do największych hitów 15 kolejki doszło w niedzielę. Przed południem niezwykle dramatyczny przebieg miało starcie w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie Finishparkiet Drwęca do przerwy przegrywał z Widzewem Łódź 0:2, ale ostatecznie wygrał 3:2. W drugim niedzielnym meczu ŁKS Łódź zremisował z Legią II Warszawa 1:1.

Lechia ma na swoim koncie 26 punktów, jedno zaległe spotkanie do rozegrania z Pelikanem Łowicz i zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli. Dwa oczka więcej na swoim koncie mają Widzew i Legia II. Na drugie miejsce wskoczył Finishparkiet, który zgromadził już 32 punkty. Liderem z 37 punktami jest ŁKS, który do tej pory nie przegrał jeszcze żadnego meczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *