Nasi w Dortmundzie

Na wtorkowym meczu w Dortmundzie tamtejsza Borussia pokonała 1:0 Manchester City i wygrała rywalizację w grupie D.

Jakub Błaszczykowski pojawił się na boisku po przerwie, Robert Lewandowski wszedł w 77. minucie, a Łukasz Piszczek całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Na meczu pojawił się Zarząd Klubu Piłkarskiego RKS Lechia 1923. Oprócz emocji sportowych wizyta w Dortmundzie miała też inny cel.
Wraz z Zarządem na meczu obecny był również główny wykonawca murawy na Lechii, który przeprowadził rekonesans na płycie niemieckiego boiska.
Mamy nadzieję że zdobyte tam doświadczenia przeniosą się w przyszłości na jakość murawy na Nowowiejskiej.