Na żywo: Warta Sieradz – Lechia Tomaszów 1:3 Koniec spotkania

O godzinie 14:00 rozpoczęło się kolejne w tym sezonie wyjazdowe spotkanie zielono-czerwonych w I grupie III ligi. W ramach 15. kolejki Lechia Tomaszów Mazowiecki podejmie na wyjeździe Wartę Sieradz. Jesteśmy na obiekcie w Sieradzu i prowadzimy relację tekstową na żywo z tego spotkania. W celu aktualizacji informacji prosimy na bieżąco odświeżać stronę.

13:30 – Znamy już składy w jakich wystąpią obie drużyny. Trener Bogdan Jóźwiak dokonał kilku roszad w podstawowej jedenastce.

Warta: Mielcarz, Pawlak, Klepacz, Bartłoszewski, Mitek, Zawodziński, Kobierski, Szyc, Kowalski, Kacela, Chodyga.

W rezerwie: Wlazłowski, Masztakow, Pluta, Składowski, Narożnik, Łabędzki, Cukiernik.

Trener: Tomasz Kmiecik

Lechia: Awdziewicz – Cyran, Magdon, Walasek, Kornacki – Rozwandowicz, Bocian, Szymczak, Orzechowski – Patora, Plonka.

W rezerwie: Kais Al Ani, Klakla, Mirecki, Lewinski, Golański, Gambka

Trener: Bogdan Jóźwiak.

13:55 – Za chwilę początek meczu. Lechia wystąpi w jasnozielonych strojach, natomiast gospodarze w biało-zielonych.

Sponsorem relacji jest LV Bet

1′ pierwszy gwizdek arbitra. Rozpoczyna Lechia

2′ Lechiści ostro do przodu, okazja na bramkę niestety niewykorzystana.

3′ Rzut wolny dla Lechii, wykonuje Szymczak

5′ Gra przeniosła się na połowę Lechii, Warta stworzyła groźną sytuację

6′ Faulowany zawodnik Warty Łukasz Nitek

7′ Warta nie zwalnia, kolejna okazja na bramkę, jednak Awdziewicz pewnie łapie piłkę

9′ Spokojna gra w środku pola

11′ Kolejna sytuacja dla gospodarzy – bramkarz Lechii ratuje sytuację

12′ Kolejny rzut wolny dla Lechii, piłka jednak nad bramką rywali

13′ Groźna sytuacja pod bramką Lechii, Awdziewicz w pięknym stylu ratuje dwukrotnie drużynę

15′ Zacięta gra, obie drużyny chcą zdobyć szybko punkty

17′ Przy piłce Zawodnicy Lechii, próbują złożyć jakąś akcję

18′ Szansa na bramkę, strzelał Szymczak niestety piłka tuż obok słupka

20′ GOOOL Bramkę dla Lechii zdobywa Adam Patora

22′ Lechia mocno ciśnie rywali, gra toczy się na połowie Warty

23′ Rzut rożny dla Lechii

24′ Gra się troszkę uspokoiła

25 ‚ Gospodarze po wyrzuceniu piłki z autu tworzą niegroźną sytuację zakończoną strzałem na bramkę. Piłka nie zaskoczyła jednak golkipera Lechii

27′ Spokojna gra w środku pola

28’ Kolejna okazją na bramkę. Po dośrodkowaniu Orzechowskiego piłka przelatuje obok słupka

30′ Gol! Pięknym strzałem z dystansu popisał się Kamil Szymczak

32′ Lechia zamyka Wartę na ich połowie

33′ Bocian strzela z dystansu, niestety tuż nad poprzeczką

35′ Gospodarze konstruują akcję, strzał jednak obok bramki

36′ Gra toczy się w środku pola, sytuacja uspokoiła się

38′ Sieradzanie próbują stworzyć sytuację, bez powodzenia

39′ Faulowany Kamil Szymczak

40′ Lechia kontroluje przebieg gry

41′ Po faulu na zawodniku Warty, gospodarze wykonują rzut wolny. Piłka jednak trafia w mur

42′ Lechia rusza z kontrą, piłka poza linią boiska

43′ Gospodarze nie mogą się przedrzeć przez zasieki Lechii

44′ Rzut rożny dla Warty

45′ Lechia zaczyna od bramki

45+1′ Arbiter kończy pierwszą połowę. Lechia wygrywa 0:2

II połowa

46′ Warta rozpoczyna z jedną zmianą – Łabęcki wchodzi za Chodygę, w Lechii bez zmian

47′ Warta zaciekle stara się zdobyć punkt, zdobywa rzut rożny

48′ Piłka poza boczną linią boiska

50′ Na murawie leży faulowany Płonka, konieczna interwencja medyczna

51′ Zawodnik Lechii się podnosi, gra zostaje wznowiona

53′ Lechia spokojnie rozgrywa piłkę

55′ spokojna gra w środku pola

57′ piłka co chwilę u innego rywala, Warta próbuje stworzyć sytuacje ale wszystkie zatrzymywane są przez stoperów Lechii

58′ Zmiana w drużynie Lechii. Z boiska schodzi Kamil Cyran, na jego miejsce wchodzi Artur Golański

60′ Zmiana u gospodarzy. Boisko opuścił Jarosław Szyc, wchodzi Bartosz Narożnik

62′ Gospodarze próbują stworzyć sytuację bramkową, Kornacki wybija piłkę dając Warcie rzut rożny

65′ Gra wyraźnie zwolniła, zawodnicy po kolei kładą się na murawie

67′ Gra toczy się na połowie Warty, Lechia tworzy kilka niegroźnych sytuacji

68′ Gol dla Warty Sieradz. Bramkę zdobywa Maciej Łabęcki

70′ Warta dostała nowych sił, piłkarze starają się podwyższyć wynik jednak obrońcy Lechii nie dają im szans

72′ Zmiana w Lechii. Z boiska schodzi Patryk Walasek, na jego miejsce wchodzi Kamil Lewiński

73′ Bramkę dla Lechii zdobywa w pięknym stylu silnym strzałem na bramkę Artur Golański nie pozostawiając bramkarzowi najmniejszych szans

75′ Lechia stara się strzelić kolejnego gola zamykając przeciwnika na jego połowie

77′ Zawodnicy Warty popełniają sporo błędów w tym spotkaniu, Lechia utrzymuje się przy piłce

79′ Gospodarze mieli szansę podwyższyć swój wynik jednak piłka ląduje poza linią boiska

80′ Zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Marcin Kacela, an jego miejscu pojawia się Dominik Cukiernik

81′ Na boisku leży zawodnik Warty Sieradz, udzielana jest pomoc medyczna

83′ Gospodarze próbują skonstruować akcję jednak każda próba jest przerywana

84′ Na boisku zrobiło się nerwowo, dużo fauli na zawodnikach Lechii

85′ Golański znowu oddaje piękny strzał na bramkę, jednak w tym przypadku golkiper gospodarzy ratuje sytuację

87′ Tym razem sytuację ratuje Awdziewicz po strzale z główki

89′ Gra toczy się w środku pola, Lechia kontroluje przebieg

90′ Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasy gry

90′ Lechia prawie straciła bramkę, jednak czystej sytuacji nie wykorzystał Bartosz Narożnik

90+1 Zmiana w drużynie Lechii. Na boisko wchodzi Mirecki za Walaska

90+2 Rzut wolny dla gospodarzy. Strzał na bramkę pewnie powstrzymany przez naszego bramkarza

90+3 Sędzia kończy spotkanie. Lechia wygrywa z Wartą 3:1