Na żywo: Ruch Wysokie Mazowieckie – Lechia 1:2 koniec

Późnym popołudniem rozpoczęło się kolejne spotkanie zielono-czerwonych o ligowe punkty. W ramach 29. kolejki I grupy III ligi Lechia Tomaszów Mazowiecki gra na wyjeździe z walczącym o utrzymanie Ruchem Wysokie Mazowieckie. Jesteśmy na obiekcie w Wysokiem Mazowieckiem i na żywo przeprowadzamy relację tekstową z tego spotkania. W celu aktualizacji informacji prosimy na bieżąco odświeżać stronę.

16:00 – Meldujemy się na obiekcie stadionu MKS Ruch. Warunki pogodowe są bardzo dobre. Jest słonecznie, wieje lekki wiaterek. Temperatura waha się w okolicy 25 stopni Celsjusza.

16:25 – Znamy już składy w jakich wystąpią obie drużyny. Trener Bogdan Jóźwiak zmuszony był przez liczne urazy trochę pozmieniać wyjściową jedenastkę.

16:30 – Dzisiejsze spotkanie poprowadzi jako sędzia główny: Kamil Chmielewski reprezentujący Wydział Sędziowski Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

16:45 – Za chwilę początek meczu. Lechia wystąpi w pomarańczowych strojach, natomiast gospodarze w niebieskich kostiumach.

Ruch: Dobreńko – Piłatowski, Zieniewicz, Wrześniewski, Zalewski – Poduch, Pasko, Jastrzębski, Grochowski – Ostaszewski, Mleczek

W rezerwie: Roszkowski, Decewicz, Jóźwiak, Rogowski, Sawicki, Faszczewski, Sultanov

Trener: Mykoła Dremluk.

Lechia: Kędra – Kolasa, Magdoń, Żytek, Widejko – Bocian, Gawron, Wolski, Szymczak – Mirecki, Rozwandowicz

W rezerwie: Grejber, Cieślik, Gołuński, Gołdyn, Walczak, Jardel, Król.

Trener: Bogdan Jóźwiak.

Sponsorem relacji jest LV Bet.

I połowa :

Zawodnicy właśnie wychodzą na murawę.

1′ pierwszy gwizdek sędziego – Kamila Chmielewskiego. Rozpoczęła drużyna Lechii Tomaszów. Dobre rozpoczęcie gry po którym faulowany był Gawron i mamy stały fragment gry. Akcja zakończona strzałem na bramkę przez Kolasę jednak ponad bramką rywali.

2′ odpowiedź Ruchu prawą stroną boiska jednak zagranie z boku boiska w pole karne oddala Magdoń.

3′ prostopadłe zagranie ze środka pola Szymczaka do Mireckiego okazało się zbyt mocne i szybszy bramkarz Ruchu.

4′ w dobrej sytuacji znalazł się Wolski ale jego strzał niestety w środek bramki.

5′ pierwszy rzut rożny dla gospodarzy ale najwyżej w polu karnym wyskakuje Magdoń i oddala grę.

6′ śmiało atakują gospodarze.

8′ zapowiadała się dobra akcja Lechii rozgrywana przez Mireckiego i Rozwandowicza ale zakończyła się niecelnym strzałem na bramkę.

11′ faulowany Szymczak, który zwija się z bólu na boisku. Rzut wolny dla Lechii na połowie rywali.

13′ sporo chaosu w grze Lechii. Od bramki Kędra.

14′ ponownie faulowany Szymczak i kolejny stały fragment dla Lechii.

16′ rzut z autu dla piłkarzy Ruchu, którzy po sprytnym rozegraniu oddali strzał na bramkę Kędry. Pewny chwyt naszego bramkarza.

18′ bardzo dobra akcja gospodarzy po naszych błędach zwieńczona strzałem na naszą bramkę. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

20′ dobra akcja w naszym wykonaniu , w ostatniej fazie Mirecki otrzymał dobrą piłkę w pole karne od Wolskiego i zamiast uderzał wdał się w drybling i stracił piłkę.

22′ szybka odpowiedź Ruchu, który w tej sytuacji powinien objąć prowadzenie.

24′ nerwowa gra na naszej prawej stronie powoduje że coraz śmielej tym sektorem boiska atakują gospodarze stwarzając zagrożenie pod naszą bramką

26′ kolejny atak w nasze pole karne po którym zawodnicy trenera Dremluka mają rzut rożny.

28′ na spalonym Mirecki.

31′ piękne długie zagranie Wolskiego do Mireckiego, który w swoim stylu wygrał pojedynek 1 na 1 z obrońcą rywali i pięknym uderzeniem w okienko umieścił piłkę w siatce.

32′ chwilę Lechia cieszyła się z prowadzenia. Naszą niefrasobliwość wykorzystał Adrian Mleczek i doprowadził do wyrównania.

34′ niestety oprócz straconej bramki Lechia traci również bramkarza. Dawid Kędra z rozciętą głową opuszcza boisko a w jego miejsce widzimy Patryka Grejbera.

38′ dobry kolejny wygrany pojedynek Wolskiego, który zagrywa do Szymczaka , ten decyduje się na strzał ale po raz kolejny ponad bramką gospodarzy.

40′ zła decyzja jednego z naszych pomocników, w sytuacji gdzie 3 naszych zawodników wychodzi na wolne pole ten podaje pod nogi rywala.

42′ złe zachowanie Szymczaka, który zamiast zagrywać do dobrze wbiegających kolegów traci piłkę.

44′ świetną okazję miał teraz Ruch. Bardzo groźni są w swoich atakach gospodarze.

45′ dobry rajd Widejko lewą stroną boiska wrzucenie piłki w pole karne ale zbyt mocne. Sędzia doliczył 4 minuty do pierwszej części gry.

47′ kolejny atak gospodarzy. Gramy bardzo nerwowo w defensywie co wykorzystują nasi rywale.

48′ pierwsza połowa dobiegła końca. Po 45 minutach i doliczonym czasie gry Lechia remisuje 1-1  z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Wracamy po przerwie.

II połowa:

Zespoły wychodzą już na murawę. W drużynie Lechii jedna zmiana za Kolasę na boisku Gołdyn. W drużynie gospodarzy bez zmian.

46′ rozpoczęła się 2 połowa spotkania.

47′ dobry kolejny rajd Widejko zakończony celnym dośrodkowaniem na głowę Rozwandowicza ale minimalnie uderzył ponad bramką.

49′ faulował Szymczak. Rzut wolny dla gospodarzy.

51′ było niebezpiecznie pod naszą bramką po kontrze wyprowadzonej przez Ruch. Żółtą kartą w tej akcji napomniany jeszcze Magdoń.

53′ próbował swoich sił Mirecki ale został zablokowany.

54′ po zagraniu ręką gospodarze mają w okolicach narożnika rzut wolny. Piłka już w rękach Grejbera.

55′ pierwsza zmiana u gospodarzy. Z boiska zszedł Zieniewicz a w jego miejsce Sutanov.

58′ dobre kolejne wejście w kontrataku Widejko, który zdecydował się na strzał a piłka spadła na poprzeczkę bramki.

60′ już w odpowiedzi Ruch , który skonstruował szybką akcję ale świetnie na wyprzedzenie rywala zagrał rozgrywający dziś bardzo dobre zawody Widejko.

61′ więcej akcji teraz po stronie naszych rywali.

64′ rzut wolny dla Lechii. Dośrodkowanie Szymczaka ale na spalonym Magdoń.

67′ przerwa w grze, na boisku opatrywany zawodnik z nr 10.

69′ okres gorszej gry obu zespołów. Na boisku widzimy sporo fauli.

70′ kolejny faul. Tym razem przewinił Widejko.

73′ druga zmiana w Lechii z boiska zszedł Wolski a w jego miejsce Jardel.

74′ dobra sytuacja Lechii po dośrodkowaniu Gołdyna do piłki doszedł Mirecki ale niestety piłka nie znalazła drogi do bramki.

76′ piękny przechwyt Widejko który wyłożył na tacy piłkę Mireckiemu a ten.. niestety przestrzelił. To powinna być bramka.

80′ niebezpiecznie tym razem pod bramką Grejbera, który w ostatniej chwili sparował piłkę na rzut rożny.

81′ dobra decyzja o strzale z dystansu przez Rozwandoiwcza ale nie możemy umieścić piłki w siatce rywali.

82′ żółta kartka dla Adriana Gołdyna za niebezpieczny faul na rywalu.

84′ słabsza ta druga połowa w wykonaniu obu drużyn. Wiele niedokładnych podań i złych decyzji.

86′ zmiana u gospodarzy, schodzi Poduch a na boisku pojawia się Faszczewski.

89′ rzut rożny dla Lechii. Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

91′ doskonała akcja Lechii ale cóż z tego Rozwandowicz minimalnie strzela obok słupka bramki gospodarzy.

93′ ufff na raty zdobyliśmy bramkę a jej strzelcem Kamil Szymczak. Prowadzimy w tym spotkaniu!

94′ koniec spotkania po trudnym meczu wygrywamy w ostatnich minutach 2-1!