Na zakończenie z Grabką Grabica

Pokaż wszystko

Na zakończenie z Grabką Grabica

Ostatnia kolejka piotrkowskiej klasy okręgowej została zaplanowana na najbliższą sobotę. W ostatnim już meczu w ramach 26. kolejki Lechia II Tomaszów Mazowiecki podejmie ostatnią w tabeli Grabkę Grabica. Będzie to okazja na efektowne zakończenie sezonu i na awans w tabeli końcowej.

Grabka Grabice żegna się z rozgrywkami klasy okręgowej i w przyszłym sezonie występować będzie na boiskach klasy A. Ostatnia drużyna piotrkowskiej klasy okręgowej w 25 meczach zdobyła zaledwie czternaście punktów. Na ten bilans złożyły się trzy zwycięstwa, pięć remisów i siedemnaście porażek. Piłkarze z Grabicy strzelili 25 bramek i stracili aż 60 goli. W ostatniej kolejce Grabka rozgromiła na własnym stadionie niespodziewanie 5:1 RKS Rzeczyca.

Lechia II po wyjazdowej wygranej z Włókniarzem Moszczenica 3:0 tym razem maja okazję przed własną publicznością sięgnąć po kolejny komplet punktów. W przypadku wygranej i korzystnym rezultatom innych spotkań zielono-czerwoni mają szansę na zakończenie rozgrywek na ósmym miejscu. Początek meczu Lechii II Tomaszów Mazowiecki z Grabką Grabica w sobotę 10 czerwca o godzinie 17:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *