Na pierwszy „ogień” młodzież z Widzewa

Pokaż wszystko

Na pierwszy „ogień” młodzież z Widzewa

W niedzielę 23.01.2011 o godz. 12 piłkarze Lechii rozegrają swoje pierwsze spotkanie sparingowe w nowym roku. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie młodzież z piłkarskiej szkółki Widzewa. Bez wątpienia to będzie ciekawe widowisko dla tomaszowskich kibiców. Widzew Łódź to klub, który ma spore grono sympatyków w naszym mieście.

W sezonie 2010/2011 nasz niedzielny przeciwnik rozegrał 16 spotkań w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Bilans zespołu to pięć zwycięstw, cztery remisy i aż siedem porażek. Stosunek bramek drużyny to tylko 21 goli strzelonych i 25 straconych. Gracze Widzewa z dorobkiem 19 pkt. obecnie zajmują 9 miejsce w tabeli rozgrywek Młodej Ekstraklasy.

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion w Kleszczowie.

Strzelcy:

Sebastian Ceglarz: 6 bramek

Robert Kowalczyk: 2

Mikołaj Zwoliński : 2

Rafał Rzędzicki: 2

Rafał Serwaciński 2

Radosław Kursa 1

Marcin Robak 2

Paul Grishok 1

Jaromir Bergiel 1

Cuqui 1

Damian Radowicz 1

3 Komentarze

  1. Gdzie ten się odbędzie???

  2. Gdzie ten mecz się odbędzie???

  3. bob92 pisze:

    22-letni pomocnik Serhij Sywyj (na zdjęciu) przyjechał na testy do Tomaszowa Mazowieckiego. Ukrainiec grał ostatnio w Starcie Krasnystaw (IV liga – lubelska). W sezonie 2008/2009 występował natomiast w trzecioligowym Spartakusie Szarowola.

    Sprawdzimy zawodnika. Jeśli spodoba się sztabowi szkoleniowemu to jest szansa, że u nas zostanie – powiedział dyrektor sportowy Lechii Tomaszów Adam Król.

    http://lodzkifutbol.pl/?p=18106

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *