Na koniec z liderem!

Pokaż wszystko

Na koniec z liderem!

To już ostanie spotkanie rozgrywek III ligi łódzko – mazowieckiej sezonu 2014/2015. Na ich zwieńczenie RKS uda się w sobotę 06.06.2015 na mecz z liderem Radomiakiem Radom.

Radomiak Radom to zespół, który przez cały sezon zaprezentował najwyższą i najbardziej stabilną formę w rozgrywkach III ligi. Zaowocowało to zdobyciem I miejsca w tych rozgrywkach. Na przestrzeni sezonu jesieni i wiosny drużyna zgromadziła łącznie 75 punktów odnosząc aż 29 zwycięstw, 9 remisów i doznała tylko 2 porażek deklasując przez to swoich rywali. Pierwsze miejsce w lidze daje szanse występu w barażach o awans do II ligi. Przeciwnikiem Radomiaka będzie zwycięzca grupy małopolsko-świętokrzyskiej, którym jest Wisła Sandomierz. Mecz barażowy zostanie rozegrany w sobotę 13 czerwca o godz. 15.00 w Radomiu.

Sobotni pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie. Lechia koniec sezonu ma bardzo udany. W ostatnich 3 pojedynkach zespół odniósł 3 zwycięstwa w bardzo dobrym stylu. Mecz z drużyną z Radomia będzie zwieńczeniem sezonu a zarazem ważnym sprawdzianem z być może przyszłym II-ligowcem. Warto w tym spotkaniu pokazać się z jak najlepszej strony, powalczyć o kolejne zwycięstwo i zakończyć cały sezon w dobrych nastrojach i na dobrym miejscu w tabeli. Na pewno sił i determinacji drużynie z Tomaszowa nie zabraknie. Radomiak będzie chciał udowodnić swoją wyższość nad rywalem, Lechia zaś sprawić niespodziankę. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Odpowiedz poznamy już w sobotę. Zapraszamy do kibicowania! RKS

zapowiedz

1 Komentarz

  1. przemo616 pisze:

    No to jedziemy do Radomia,tylko RKS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *