Mikołajkowy turniej po raz 4-ty!

Pokaż wszystko

Mikołajkowy turniej po raz 4-ty!

Już w najbliższą sobotę – 05.12.2015 roku rozegrany zostanie już IV Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłkarski Dzieci Rocznika 2006 o Puchar Las Vegas Energy Drink.

Do udziału w rozgrywkach przystąpi 7 drużyn, które toczyć będą pojedynki w systemie „każdy z każdym”. O miano zwycięzcy powalczą : 1. Widok Skierniewice I 2. Widok Skierniewice II 3. Raków Częstochowa. 4. ARPIT Koluszki 5. PTC Pabianice 6. RKS Lechia I 7. RKS Lechia II . Patronat nad turniejem sprawują: Prezydent Miasta oraz Starosta Powiatu Tomaszowskiego. Współorganizatorem jest Okręgowy Związek Piłki Nożnej a patronat medialny sprawują Radio Zet i Przegląd Sportowy.

Liczymy na ciekawe mecze a przede wszystkim dobrą zabawę w duchu sportowej rywalizacji. Kto zostanie zwycięzcą IV Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju?? Dowiemy się już w sobotę.
A wszystkich sympatyków futbolu w wykonaniu najmłodszych zapraszamy gorąco do hali mieszczącej się przy Szkole Podstawowej nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Ludwikowskiej 113/115. ZAPRASZAMY
Motto Turnieju: „ Przed wejściem na szczyt trzeba wpierw oswoić się z pagórkami” Kazimierz Chyła.
A1_turniej_5g-724x1024

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *