Meldujemy się w półfinale okręgowego Pucharu Polski

Ćwierćfinał okręgowego Pucharu Polski ze Szczerbcem Wolbórz zakończył się pewnym zwycięstwem naszych piłkarzy 8:1. Już niedługo poznamy półfinałowego rywala, którym będzie jedna z trzech drużyn: RKS Radomsko, Gerlach Drzewica lub Omega Kleszczów. Mecz zostanie rozegrany trzeciego października.

Mecz zaczęliśmy dość spokojnie i dość zaskakująco to rywale za sprawą Piotra Żerka otworzyli wynik spotkania. Na szczęście losy spotkania szybko zostały rozstrzygnięte na naszą korzyść i już do przerwy było 4:1. Najpierw kolejnego gola w naszych barwach zdobył Michał Efir, a potem dwa trafienia dorzucił Artur Golański i jedno Bartłomiej Maćczak.

Po przerwie działo się już niewiele. W kwadrans obejrzeliśmy trzy kolejne bramki. Najpierw karnego na gola zamienił Kamil Szymczak, podwyższył Marcin Mirecki, a pięć minut później dublet skompletował Bartłomiej Maćczak. Wynik na 8:1 ustalił Sebastian Kawecki.

Niżej notowanym przeciwnikom dziękujemy za walkę i gratulujemy awansu do ćwierćfinału. My czekamy teraz na losowanie półfinałowego przeciwnika.

Szczerbiec Wolbórz – Lechia Tomaszów 1:8 (1:4)
Bramki: Piotr Żerek 23′ – Michał Efir 30′, Artur Golański 32′, 42′, Bartłomiej Maćczak 35′, 61′, Kamil Szymczak 51′, Marcin Mirecki 56′, Sebadtian Kawecki 83′

Lechia: Piotr Bukowski – Krystian Kolasa, Patryk Walasek, Paweł Magdoń (46′ Patryk Jakubczyk), Łukasz Buczkowski – Eryk Kaproń, Kamil Cyran, Artur Golański (46′ Kamil Szymczak), Michał Efir (46′ Jakub Żmuda), Marcin Mirecki (70′ Mateusz Matysiak) – Bartłomiej Maćczak (64′ Sebastian Kawecki).\