Mecz z Olimpią zgodnie z planem wbrew pogodzie

Pokaż wszystko

Mecz z Olimpią zgodnie z planem wbrew pogodzie

W niedzielę 18 marca o godzinie 11:00 piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zainaugurują rozgrywki rundy wiosennej I grupy III ligi meczem przed własną publicznością z Olimpią Zambrów. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby spotkanie mimo przeciwności pogodowych, odbyło się w jak najlepszych warunkach. Wszyscy kibice jak na razie mogą być spokojni. Pierwszy mecz w tym roku o ligowe punkty zostanie rozegrany.

Płyta główna stadionu przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 jest na ten moment doskonale przygotowana i czeka na piłkarzy. Niestety dzisiaj (piątek – 16 marca) po południu zaczął padać marznący śnieg i murawa została spowita białym puchem. Dodatkowo prognoza pogody na najbliższe dni, czyli na sobotę i niedzielę nie jest optymistyczna. To może całkowicie wykluczyć rywalizację na naturalnej nawierzchni. W związku z tym Zarząd Lechii postanowił, że w przypadku poważnych problemów z płytą główną mecz z Olimpią odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Klub uzgodnił już tą kwestię z przedstawicielami drużyny z Zambrowa i poinformował Wydział Gier Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Tylko w ekstremalnej sytuacji, jeśli boisko sztuczne w ogóle nie będzie nadawało się do gry  w niedzielne przedpołudnie spotkanie zostanie odwołane. W kwestii ewentualnych zmian będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem oficjalnej strony i profilu facebook.

8 Komentarze

 1. snarki pisze:

  Brawo!

 2. Masa pisze:

  I po Lechii. A taka była napinka.

 3. CzW pisze:

  Ma ktoś informacje czy odbędzie się mecz w niedziele ?

 4. MaZa pisze:

  A ja myślę, że jeszcze to nie koniec Lechii. W Lechii żadnej napinki nie było. Napinka słusznie jest tylko w jednym klubie.

  • Snarki pisze:

   Dokładnie!!! Lechia była jest i będzie, choćby w „A” klasie,ale będzie. Nikomu tanio skory nie sprzedamy i przed nikim się nie położymy!!!

  • Snarki pisze:

   Napinka i brak pokory,zostało dziś w Nowym Dworze Macowieckim zostało skarcone przez Świt.Świt wygrał 2:1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *