Maciej Staniszewski sędzią głównym z Jagiellonią II

Pokaż wszystko

Maciej Staniszewski sędzią głównym z Jagiellonią II

Wiemy już kto poprowadzi niedzielny mecz Lechii Tomaszów Mazowiecki z rezerwami Jagiellonii Białystok. Spotkanie w ramach 30. kolejki I grupy III ligi, które zostanie rozegrane na stadionie im. Braci Gadajów przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 posędziuje Maciej Staniszewski (na zdjęciu w środku) z Wydziału Sędziowskiego Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Arbiter z Olsztyna od pięciu sezonów prowadzi spotkania na czwartym szczeblu rozgrywkowym w naszym kraju. Głównie sędziował mecze w III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej, a od rundy jesiennej gwiżdże w I grupie III ligi. W tym sezonie Maciej Staniszewski prowadził już dziesięć meczów, w których 40 razy napomniał zawodników żółtymi kartkami i ukarał czterema czerwonymi, dyktując trzy rzuty karne.

Młody arbiter sędziował już w tym sezonie mecze zarówno Jagiellonii II Białystok i Lechii. Drużyna z Podlasia zremisował w 11. kolejce 1:1 z Widzewem Łódź. Zielono-czerwoni natomiast w ramach 25. kolejki pokonali w Ząbkach 3:0 drugi zespół Legii Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *