WIDEO|Relacja z Radomska!

Witamy serdecznie z pojedynku 1/2 Pucharu Polski w którym zmierzą się zespoły Mechanika Radomsko i Lechii Tomaszów. Mecz niestety bez udziału kibiców stąd też pustki na stadionie. Oba zespoły przeprowadzają już rozgrzewkę. Poniżej składy obu ekip:

Mechanik Radomsko:

Dawid – Michalski, Perziński, Nowak, Dryja – Antczak, Kornacki, Walioszczyk, Tazbir – Frączyk, Majewski

RKS Lechia:

IMG_6139

Przybylski – Matysiak, Cyran, Matuszczyk, Król -Baraniak, Szymczak, Żytek, Mirecki – Jardel, Lebioda.

W rezerwie Lechii pozostają:

Grejber, Cieślik, Krawczyk, Łazowski, Rozwandowicz M., Rozwandowicz J, Stańdo.

Zaczynamy !!

1- pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczyna Mechanik.

2′ świetna akcja prawą stroną boiska. Dobra piłka Matysiaka w pole karne ale niestety Jardel mija się z piłką.. Mogło być już 1-0..

3′ przy piłce Mechanik, który konstruuje akcję od tyłu.

5′ od bramki Dawid.

7′ dobra akcja Mechanika na szczęście Matysiak uprzedza zawodnika gospodarzy i wybija piłkę.

9′ jak na początek meczu zespół z Radomska prezentuje się z dobrej strony. Przerywa nasze akcje w środku pola i próbuje zagrażać naszej bramce. Lechia poza pierwszą akcją bardzo spokojnie w swoich poczynaniach.

11′ rzut rożny dla Lechii ale dośrodkowanie Matuszczyka łapie bramkarz Radomska.

13′ na spalonym  zawodnik gospodarzy.

15′ okres gry w środku pola.

17′ dobry przechwyt Mireckiego i długa piłka do Jardela ale ten przegrywa pojedynek z obrońcą.

20′ dla odmiany teraz Lechia dłużej w posiadaniu piłki.

IMG_6152

22′ faul Baraniaka w okolicach pola karnego. Stały fragment gry Mechanika ale Przybylski pewnie chwyta piłkę.

24′ rzut rożny dla Lechii. Dośrodkowanie Matuszczyka zamieszanie w polu karnym ale już gospodarze wybijają piłkę.

26′ strzał Mireckiego zablokowany przez obrońców.

28′ zbyt mocne prostopadłe podanie Lebiody do Jardela i piłka w rękach bramkarza.

30′ Żytek fauluje w środku pola.

32′ niebezpieczna sytuacja pod bramką Przybylskiego ale sparuje on piłkę poza linię końcową boiska. Rzut rożny.

IMG_6159

33′ dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, zawodnik Lechii wybija wprost pod nogi zawodnika Radomska, który z pierwszej piłki oddaje bardzo dobry strzał na bramkę. Przybylski jednak nie daje się pokonać i wybija na kolejny korner.

IMG_6167

36′ okres większego zagrożenia ze strony piłkarzy Mechanika.

38′ strzał na bramkę Matysiaka ale wysoko nad bramką.

40′ tym razem Lebioda zdecydowała się na strzał ale bardzo niecelnie.

41′ Gol!! Bramka Baraniaka stadiony świata!! Paweł ograł z łatwością 2 obrońców i uderzył w samo okienko bramki rywali. Brawo!

IMG_6179

43′ strata piłki w środku pola i Cyran ratuje zespół przed utratą bramki wybijając piłkę na rzut rożny.

44′ Goll!! Strzelcem bramki Kamil Szymczak po doskonałym podaniu Jardela! Mamy 2-0!

45′ Już 3-0! Świetne dośrodkowanie Baraniaka z prawej strony, które pięknie zamyka Jardel i strzela bardzo ładną bramkę piętką!!

IMG_6188

45+1 – doliczony czas gry.

IMG_6190

Arbiter spotkania kończy I połowę meczu. Wynik 3-0 i trzy piękne bramki!! Czekamy na II połowę. Niebawem wracamy!

Zawodnicy już na boisku!! Zaczynamy II połowę!!

46 – Lechia zaczyna po przerwie. Na boisku widzimy Cieślika i Rozwandowicza M. w miejsce Mireckiego i Żytka.

IMG_6192

47′ piękna akcja Mechanika ale na szczęście strzał ponad naszą bramką.

49′ dobra akcja Baraniaka ale szkoda, że nie podawał dobrze ustawionemu Lebiodzie. Mamy tylko rzut rożny.

50′ na spalonym zawodnik gospodarzy.

54′ świetne uderzenie na bramkę oddaje Szymczak ale piłka odbija się od poprzeczki.

56′ dobra decyzja za strzał na bramkę Baraniaka ale piłka przeleciała obok bramki.

58′ od brami Dawid.

60′ zmiana w zespole Lechii w miejsce Lebiody – Stańdo.

62′ Gol!! 4-0 dobre dośrodkowanie Cieślika zamienia na bramkę ponownie Jardel!!

65′ kolejna zmiana w Lechii w miejsce Matysiaka – Łazowski.

67′ Gol!! Świetna akcja na linii Jardel – Szymczak i ten ostatni strzela kolejną bramkę dla Lechii. Wynik 5-0!!

69′ Rozwandowicz M., fauluje rywala.

70′ Kolejna piękna bramka w tym spotkaniu. Na listę strzelców wpisał się tym razem Dawid Stańdo!! 6-0.

72′ zmiana w drużynie gospodarzy.

74′ na boisku gra już tylko jedna drużyna. Lechia pokazuje nam radosny futbol i bardzo ciekawe akcje.

77′ rzut rożny dla Lechii.

80′ Dobry strzał na bramkę Matuszczyka ale bez bramki.

82′ Radomsko już marzy o zakończeniu meczu.

84′ dobry strzał Jardela na bramkę.

86′ Cieślik tym razem próbował pokonać bramkarza ale niecelnie.

88′ faulowany Cieślik. Dośrodkowanie Matuszczyka ale nic z tego.

90′ sędzia kończy spotkanie. Wynik 6-0 dla Lechii!! Gratulujemy zwycięstwa i awansu do dalszej fazy gier!!