23/10/2015
Błękitni Raciąż-Rks Lechia
24/10/2015

WIDEO|Relacja z Raciąża!!

Serdecznie witamy wszystkich kibiców z Raciąża. Zawodnicy już po rozgrzewce! Czekamy na rozpoczęcie spotkania.

RKS Lechia wystąpi w składzie:

Grejber – Matysiak, Magdoń, Żytek, Matuszczyk – Kolasa, Szymczak, Rozwandowicz M., Mirecki – Rozwandowicz J., Jardel.

W rezerwie pozostają:

Przybylski, Król, Stańdo, Majchrowski, Baraniak, Cieślik, Cyran.

Za chwilkę zaczynamy !!

Już zawodnicy wychodzą na murawę, na stadionie bardzo mało kibiców ale liczymy na emocje.

1′ pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczyna drużyna gospodarzy. Lechia na pomarańczowo, Raciąż w błękitnych strojach.

2′ Lechia od początku wysoko. Gra toczy się na połowie Błękitnych.

3′ dobra zespołowa akcja gości zakończona pierwszym strzałem oddanym przez Mireckiego.

IMG_6861

5′ Gospodarze widać nastawiają się na kontrataki i próbują w taki sposób przedostać się pod bramkę Grejbera.

7′ ostra gra od początku meczu. Rzut wolny dla gospodarzy ale źle rozegrany.

10′ świetna akcja Lechii. Doskonałe podanie Mireckiego do Szymczaka, którego strzał ląduje na poprzeczce. Szkoda tej sytuacji.

14′ wielkie zamieszanie wokół sędziego. Bramkarz Błękitnych wychodzi przed pole karne i dotyka piłkę ręką za co zostaje ukarany żółtą kartką. Mamy rzut wolny pośredni, z którego zdobywamy bramkę. Strzelcem Wiktor Żytek, który dobijał uderzenie. 1-0 !

IMG_6865

IMG_6881

16′ żółta kartka dla zawodnika Błękitnych.

18′ kolejny rzut wolny dla Lechii ale piłkę wybijają obrońcy.

20′ groźna sytuacja Raciąża ale w ostatniej chwili piłkę wybija Magdoń.

22′ dobra sytuacja Lechii ale strzał Szymczaka zablokowany i mamy rzut rożny.

24′ faul Matuszczyka i Błękitni mają rzut wolny ale oddalamy grę od własnej bramki.

26′ kolejna okazja dla Lechii. Mirecki wyprowadza piłkę z naszej połowy i ogrywa dwóch przeciwników i dośrodkowuje do Rozwandowicza, który oddaje strzał ale bramkarz gospodarzy popisuje się dobrą interwencją i wybija piłkę poza boisko.

28′ dobry rajd Miro ale szkoda, że nie zagrywał piłki do Kuby Rozwandoiwicza, który był świetnie ustawiony.

29′ Kontrą odpowiadają zawodnicy  Błękitnych i było groźnie ale sytuację wyjaśnia Żytek.

31′ rzut wolny z niebezpiecznej odległości dla Raciąża i piłka odbija się od słupka naszej bramki.

33′ sędzia jest dzisiaj bardzo drobiazgowy i co chwila przerywa mecz.

35′ Gospodarze w natarciu. Od kilku minut mają lekką przewagę na boisku.

36′ kolejny faul Żytka.

38′ żółta kartka dla Magdonia.

40′ Niebezpieczny strzał na bramkę, zatrzymany piękną paradą Grejbera.

42′ końcowe minuty o wiele lepsze w wykonaniu gospodarzy. Nam ciężko skonstruować akcję i przytrzymać dłużej piłkę.

44′ ładna składna akcja Lechii w końcówce I połowy ale zakończona niecelnym strzałem Kolasy.

45′ strzał Kuby Rozwandowicza w boczną siatkę. Sędzia dolicza 1 minutę.

46′ koniec I połowy. Wynik 1-0 dla Lechii. Wracamy po przerwie.

II połowa

Zawodnicy wybiegają na boisko.

46′ II połowę tym razem wznawiają zawodnicy Lechii.

47′ od autu Matuszczyk.

48′ Goll!! 2-0 Piękne dogranie Rozwandowicza Kuby i Kolasa świetnie zamienia je na bramkę! Brawo!

50′ Lechia w natarciu.

53′ kolejna żółta kartka dla gospodarzy .

58′ faul na Jardelu. Piękne dośrodkowanie z wolnego Matuszczyka i jeszcze ładniejszy strzał głową Żytka. Wiktor zalicza w dzisiejszym spotkaniu drugie trafienie i mamy 3-0!!

61′ z boiska zniesiony przez kolegów został Matysiak.

65′ pierwsza zmiana w zespole Lechii. Za Matuszczyka wchodzi Majchrowski.

69′ 4-0!! Strzelcem bramki Kamil Szymczak !!

70′ kolejna zmiana w zespole Lechii. Za Kolasę na boisku widzimy Cieślika.

71′ strzał Błękitnych wysoko nad bramką.

72′ zmiana w zespole gospodarzy.

75′ Lechia dominuje już na boisku.

77′ trzecia zmiana w Lechii za Mireckiego – Baraniak.

80′ gra toczy się tylko na jednej połowie boiska. Lechia stwarza sobie sytuację.

81′ Majchrowski ukarany żółtą kartką.

82′ ostatnia już zmiana w Lechii. Za Jardela wchodzi Stańdo.

84′ świetną okazję miał już Stańdo ale jego strzał obok słupka.

86′ od autu gospodarze.

87′ zmiana w zespole Błękitnych.

88′ rzut rożny dla Lechii. Baraniak ukarany żółtą kartką za symulowanie w polu karnym.

90′ końcowe minuty spotkania. Żółta kartka dla M. Rozwandowicza.

91′ koniec meczu!! Lechia wygrywa 4-0! Brawo i gratulacje za zwycięstwo! RKS