WIDEO|Live z Pelikanem!

Witamy wszystkich sympatyków Lechii ze stadionu przy ulicy Starzyńskiego w Łowiczu. Lechia dziś przyjechała do Łowicza na pojedynek z miejscowym Pelikanem. Obie drużyny nie zaznały do tej pory smaku porażki w lidze, także pewnie będą spore emocje. Oba zespoły już na płycie boiska przeprowadzają rozgrzewki. Pelikan wystąpi w tym spotkaniu na zielono, Lechia zaś na biało.

Skład Lechii na dzisiejsze spotkanie:

IMG_4386

Grejber-Cyran, Matuszczyk, Magdoń, Majchrowski-Rozwandowicz M., Szymczak, Żytek, Mirecki- Baraniak, Rozwandowicz J.

W rezerwie pozostają: Przybylski, Łazowski, Matysiak, Kolasa, Król, Krawczyk.

r

r

Zaczynamy!!

Zawodnicy obu ekip wychodzą na murawę boiska. Jak zwykle są z nami wierni kibice Lechii, których słychać już na trybunach.

1- pierwszy gwizdek arbitra spotkania. Rozpoczynają zawodnicy Pelikana.

2- pierwsze minuty pod kątem rozpoznania rywala. Spokojnie zarówno jedni jak i drudzy.

3- pierwszy rzut z autu dla Lechii. Rozgrywamy piłkę.

IMG_4397

4- rzut wolny ze środka boiska dla Pelikana. Ale szybki przechwyt w środku boiska, rajd Żytka, który faulem powstrzymywany jest przez zawodników z Łowicza.

5- Już dobra akcja Pelikana, zakończona pierwszym strzałem ale nad bramką Grejbera.

7- rzut wolny dla Lechii z okolic pola karnego po zagraniu ręką przeciwników. Do piłki podchodzi Matuszczyk ale jego dośrodkowanie wybijają obrońcy.

8- rzut wolny tym razem pod naszą bramką po faulu Majchrowskiego. Dobrze bita piłkę pewnie chwyta Grejber.

10- próbujemy skonstruować jakąś akcję ale umiejętnie przeszkadzają nam rywale. Rzut z autu dla Lechii ale już piłkę odbierają nam Łowiczanie.

15- dobra akcja Lechii ale sędzia dopatrzył sie spalonego, którego nie było naszym zdaniem.

IMG_4404

16- kolejny rzut wolny dla Lechii.

17- świetna akcja Naszego zespołu. Po prostopadłym zagraniu Żytka do Mireckiego ten znajduje się w świetnej sytuacji. Mirecki oddaje strzał na bramkę jednak dobrą interwencją wykazał się bramkarz gospodarzy.

18- rzut wolny dla Łowiczan, którzy po dobrym dośrodkowaniu zdobywają bramkę. Na całe szczęscie sędzia pokazuje spalonego.

20- ostry faul na Szymczaku i sędzia karze żółtym kartonikiem zawodnika gospodarzy.

21- okres lepszej gry Pelikana, którzy zaczynają częściej atakować.

IMG_4408

25- sporo niedokładności w naszej grze, ciężko wymienić nam kilka dokładnych podań, żeby stworzyć sobie dogodną sytuację.

27- sędzia dzisiaj nie ma dobrego dnia i podejmuje wiele dziwnych decyzji.

28- świetna akcja Łowicza zakończona bramką! Przegrywamy 1-0.

30- Pelikan w natarciu na bramkę Grejbera ale strzał bardzo wysoko nad poprzeczką.

31- kolejny rzut wolny dla Pelikana i piłka wybita na rzut rożny. Od bramki Lechia.

IMG_4415

34- Lechia dziś bardzo niedokładnie ale mamy rzut rożny. Centruje Matuszczyk ale niestety bez zagrożenia.

36- faul Cyrana za który Kamil zostaje ukarany żółtą kartką.

37- nie klei się gra Lechii w dzisiejszym spotkaniu.

40- oddajemy strzał na bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ale minimalnie nad poprzeczką.

44- gra obecnie toczy się w środku pola. Oba zespoły czekają już pewnie na przerwę.

IMG_4460

45- sędzia kończy pierwszą połowę meczu. Przegrywamy niestety 1-0.

Oby w drugiej połowie Lechia zaprezentowała się z lepszej strony i odwróciła wynik spotkania jak to było w niedzielnym meczu z rezerwami Legii. Czekamy na II połowę!

Wracamy po przerwie. Na boisku pierwsi pojawili się Łowiczanie ale już widzimy i Naszych zawodników. Zaczynamy II połowę.

46- rozpoczyna Lechia bez zmian w składzie.

47- próbujemy zagrać od początku pressingiem lecz rywal dziś jest bardzo dobrze dysponowany.

48- bardzo dobra akcja kapitana Łowicza, który ogrywa 3 naszych zawodników i oddaje strzał na bramkę. Całe szczęście,że strzał ponad poprzeczką naszej bramki.

50- niestety kolejna świetna akcja gospodarzy i z trudem wybija Grejber świetne uderzenie na swoją bramkę.

53- kolejna ciekawa akcja Pelikana i w pojedynku jeden na jeden z trudem wybija piłkę Magdoń. Gospodarze nie spoczęli na laurach i w drugiej połowie prezentują się bardzo dobrze.

55- ciągłe ataki gospodarzy.

54- oby niewykorzystane sytuacje zemściły się na gospodarzach.

56- mieliśmy świetną akcję ale jak Maks Rozwandowicz uderzył do pustej bramki, tylko on sam jeden wie.. szkoda

58- podwójna zmiana w naszej drużynie za Baraniaka i M. Rozwandowicza wchodzą na boisko Łazowski i Król.

60- rzut rożny dla Lechii. Ponownie Matuszczyk bezskutecznie.

62- żółta kartka dla Magdonia ze dyskusję z arbitrem.

68- zmiana w Pelikanie.

69- od bramki gospodarze.

70- Lechia nadal bez pomysłu na pokonanie bramki rywala.

71- Rozwandowicz oddaje strzał niestety w środek bramki.

72- Magdoń za zagranie ręką w polu karnym zostaje ukarany drugą żółtą kartką a w konsekwencji czerwoną i wylatuje z boiska. Lechia w 10..

73- zawodnik Łowicza zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym jednak sędzia nie widzi zaistniałej sytuacji i puszcza grę dalej. Nasza ławka aż ruszyła na sędziego.

76- Dobre dośrodkowanie, które świetnie zamknął Król ale piłkę z bramki wybili obrońcy.

80- świetna akcja Pelikana ale Grejber kolejny raz ratuje zespół przed utratą bramki. Pelikan w natarciu.

84- zmiana w Pelikanie. Za zawodnika z nr 14 pojawia się zawodnik z nr 10.

86- Bramka dla gospodarzy. Przegrywamy 2-0.

88- jesteśmy dzisiaj bezradni przy atakach gospodarzy.

90- gdyby dziś nie Patryk Grejber świetny w bramce, to wynik meczu byłby znacznie wyższy.

90+1 – kolejna zmiana w Pelikanie.

90+ 3 – sędzia kończy spotkanie. Niestety wynik meczu Pelikan Łowicz- RKS Lechia 2-0. Wielka szkoda straty punktów i pierwszej porażki w lidze.