Legia Warszawa Soccer Schools

Pokaż wszystko

Legia Warszawa Soccer Schools

Klub Piłkarski RKS Lechia oraz działająca przy nim Akademia Piłkarska LV informują, że powstający w Tomaszowie Mazowieckim projekt „Legia Warszawa Soccer Schools” jest tylko i wyłącznie suwerenną decyzją Legii a Lechia w powyższym projekcie nie bierze udziału i w żaden sposób nie jest z nim związana! 

Klub wraz z  Akademią Piłkarską prowadzą szkolenie we własnym zakresie i serdecznie zapraszają do Akademii LV, która prężnie się rozwija a jej podopieczni odnoszą coraz większe sukcesy. Obecnie prowadzimy szkolenie w rocznikach od 2003 do 2010 a już teraz trwa nabór do najmłodszego rocznika 2011 oraz nabory uzupełniające. Wszelkie pytania i zapisy pod podanym numerem telefonu: 600 169 017!

nabor_mini

Ponadto w celu dalszego rozwoju Klub Piłkarski RKS Lechia nawiązał również współpracę z Gimnazjum Nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim im. Tomaszowskich Olimpijczyków mieszczącym się przy ul. Ostrowskiego 14. Ogłoszony został tam nabór do I klasy Gimnazjum o profilu piłka nożna na rok szkolny 2016/2017. Wychowawcą klasy będzie Trener Dariusz Rogulski. Wszelki informacje dotyczące naboru można uzyskać pod numerem telefonu: 503 090 434 oraz w Sekretariacie Szkoły.

Zapraszamy do zapisów zarówno do Akademii jak i Klasy Sportowej! RADOŚĆ. PASJA. WYCHOWANIE! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *