Lechia zameldowała się na obozie w Jarocinie

Pokaż wszystko

Lechia zameldowała się na obozie w Jarocinie

Znamy dokładną kadrę Lechii Tomaszów Mazowiecki, która pojechała na obóz przygotowawczy do Jarocina. Piłkarze w Hotelu Jarota zameldowali się dzisiaj wieczorem. Trener Grzegorz Dziubek do miasta słynącego głównie z największego festiwalu rockowego w naszym kraju zabrał dwudziestu zawodników w tym jednego nowego gracza.

Oprócz zawodników, którzy reprezentowali barwy Lechii w rundzie jesiennej do Jarocina pojechał nowy nabytek Lechii Łukasz Bocian. Piłkarz ostatnio narzekał na drobny uraz po jednym ze sparingów, ale od jutra będzie trenował na pełnych obrotach. Szkoleniowiec tomaszowian zabrał również Macieja Walczaka oraz jednego gracza, którego będzie chciał przetestować. Chodzi dokładnie o Jakuba Misiaka z Prosny Zdziechowice (opolska klasa A), który pojawił się na sparingu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, ale nie brał w nim udziału. Podczas zgrupowania do zespołu ma dołączyć jeszcze jeden nowy zawodnik. Jeśli chodzi o wielkich nieobecnych to zabrakło natomiast Przemysława Śliwińskiego, który przymierzany był do klubu, ale ostatecznie nie zostanie zawodnikiem Lechii.

Piłkarze po sparingu z Pogonią udali się na wspólny obiad po czym około godziny 14:00 wsiedli w autokar i pojechali prosto do Jarocina. Przed godziną 18:00 nasi zawodnicy zameldowali się w trzygwiazdkowym Hotelu Jarota. Po rozpakowaniu się tomaszowianie mieli czas wolny. Zielono-czerwoni na obozie przygotowawczym w Jarocinie przebywać będą do 18 lutego. Od niedzieli, aż do wyjazdu będą trenować dwa razy dziennie: przed południem około godziny 10:00 oraz po południu o godzinie 16:30. Wyjątkiem będą jedynie dni , w których tomaszowianie rozegrają mecze kontrolne z miejscową Jarotą Jarocin (piątek – 17 lutego) oraz z Górnikiem Konin (sobota – 18 lutego).

Kadra na obóz w Jarocinie: Dawid Kędra, Patryk Grejber, Bartosz Widejko, Kamil Cyran, Paweł Magdoń, Klaudiusz Król, Damian Kugiel, Maciej Walczak, Jakub Misiak, Kacper Przedbora, Paweł Wolski, Adam Gołuński, Bartłomiej Cieślik, Krystian Kolasa, Kamil Szymczak, Wiktor Żytek, Łukasz Bocian, Marcin Mirecki, Jardel Muniz Cruz, Jakub Rozwandowicz.

Zdjęcie: tripadvisor.com

1 Komentarz

  1. snarki pisze:

    Przepraszam za złośliwość ale, po co nam zawodnik z „A”klasowej drużyny????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *