Lechia zacznie rozgrywki w sobotę 11 sierpnia

Pokaż wszystko

Lechia zacznie rozgrywki w sobotę 11 sierpnia

Znamy już termin inauguracji rozgrywek I grupy III ligi nowego sezonu 2018/2019 przez Lechię Tomaszów Mazowiecki. Zielono-czerwoni w ramach 1. kolejki zagrają na wyjeździe z beniaminkiem Ruchem Wysokie Mazowieckie. Ten mecz gospodarze zaplanowali na sobotę 11 sierpnia, a pierwszy gwizdek sędziego powinien zabrzmieć o godzinie 17:00.

To nie jedyny znany już wyjazdowy termin naszej drużyny. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka w ramach 5. kolejki zagrają w Zambrowie z Olimpią w sobotę 1 września o godzinie 16:00. W 7. kolejce tomaszowian czeka pierwsza w nowym sezonie wyprawa na Warmię i Mazury, ponieważ w sobotę 8 września o godzinie 16:00 zagrają ze Zniczem Biała Piska. Kolejny znany termin delegacji to 11. kolejka i mecz w Ełku z „nowym” klubem MKS Mazurem w sobotę 6 października o godzinie 14:00. W sobotę 27 października o godzinie 13:00 w ramach 14. kolejki lechistów czeka hitowe starcie w Legionowie ze spadkowiczem z II ligi Legionovią.

Cały czas musimy czekać na terminy i godziny kolejnych meczów. Swoich terminarzy nie podały jeszcze m.in: Polonia Warszawa, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Legia II Warszawa i Unia Skierniewice.

Prawie wszystkie mecze Lechia w roli gospodarza rozegra tradycyjnie w niedzielę o godzinie 11:00. Wyjątkiem są mecze w ramach 2. kolejki i 6. kolejki, kiedy wypada środowy termin. W te dni tomaszowianie swoje spotkania rozpoczną o godzinie 17:00.

1 Komentarz

  1. PawelTM pisze:

    Czy wiadomo kiedy ruszy sprzedaż karnetow na nadchodzacy sezon?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *